Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tapasztalatok Mezei Eszter...

Tapasztalatok Mezei Eszter online fitnesz óráival kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nem olyan régen botlottam bele ebbe az oldalba, és kipróbáltam néhány ingyenes tartalmat.

Derékfájósként nagyon tetszik az oldalban, hogy a legtöbb vieóban az ugrálós gyakorlatoknál mutat nem ugráls alternatívát is, így végig tudom csinálni a feladatokat így is, hogy nem javasolt ugrálnom.

Valakinek van esetleg tapasztalata, "jár" hozzá?

Fontolgatom, hogy előfizessek, hogy minden tartalmat láthassak. Szerintetek megéri?



2022. aug. 15. 22:08
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
5 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Online fitnesz kócs influencer helyett javasolnám a szakember felkeresését.
2022. aug. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy ennyire tisztában vagy a helyzetemmel.

Természetesen járok gyógytornászhoz és reggel, valamint este is végzem a szükséges gyógytorna gyakorlatokat.

Azonban ezek zömmel nyújtások, izmot nem igen épít, kalóriát nem igen éget és szeretnék formába jönni. Igen, az étrendre is ügyelek. Szeretném nem elhagyni magam és 30 éves koromra pocakot növeszteni. Első sorban azért is szeretnék mozogni, mivel a túlsúly a gerincproblémámnak sem tesz jót.

2022. aug. 16. 09:04
 3/6 NTBS ***** válasza:
100%
Én nem ismerem, de ha neked jó akkor miért ne.
2022. aug. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Annyi jó ingyenes anyag is van fent, ha már YouTube videók, miért nem keresel egy ingyeneset? Tudom ajánlani pl.Caroline Girvan programjait, ő nem egy influenszer, hanem személyi edző. Bár inkább haladóknak való.
2022. aug. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sok ingyeneset próbáltam, de sajnos a gyakolratok 90% olyan ugrálós feladatokat tartalmaz, amelyeket a derekam miatt nem tudok csinálni. Eléggé kiábrándító, amikor egy edző videó 60%-át át kell tekernem, mert nem tudom csinálni.

Nem tudtam, hogy ő "influencer", csak random találtam rá a neten az oldalra, és nagyon megtetszett - mint ahogyan azt korábban is említettem - hogy a gerincet terhelő gyakorlatok mindegyikáre mutatott olyan verziót, amit én is tudtam csinálni. Így tulajdonképpen az 1 órás online órát végig tudtam csinálni és jóideje először volt is utána izomlázam - ami azt jelenti, hogy használt is - a legtöbb esetben jó ha a 30-40%-a a feladatoknak elvégezhető számomra is és álltalában semmilyen érezhető eredményük nincs. Ennek végre volt.

Csak mások tapasztalataira voltam kíváncsi. Eléggé demotiváló ez a társaság. Sebaj, tudok egyedül is dönteni. :)

2022. aug. 17. 23:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Ööö nem, az izomláz nagyon nem azt jelenti, hogy használt az edzés...
2022. aug. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!