Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Írnátok olyan sportokat,...

Írnátok olyan sportokat, amiket mondhatni könnyű elsajátítani egy soha-nem-sportolt embernek? 20/l

Figyelt kérdés

Még jobb, ha csoportban kell csinálni.

Jiu jitsura jártam, nagyon béna voltam. Konkrétan csak égetni jártam oda magamat. Kár érte, mert tényleg rendes sporttársaim voltak.



2022. aug. 20. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően ha nincs rajtad extra túlsúly ami miatt vigyázni kell az izületeidre akkor minden sport szóba jöhet. A konditól kezdve a maraton futásig. Csak kezd az alapoktól, legyél türelmes és legyen melletted szakember, aki megtanít arra hogy ne sérülj meg, mit hogyan csinálj.

Ha mégis van rajtad extra felesleg nagy mennyiségben (NEM bántás!) akkor ajánlom a biciklizést (ezt lehet csoportban) vagy az úszást.

2022. aug. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
84%
A sarkanyhajozas, kenuzas, kajakozas, uszas jo kezdopont lehet akar! Nem csak feltolt, de erosit. Foleg az elso 3, akkor megjobb ha egy szep tavon hajokazol vagy kenuzol. Vagy ha szereted a labdajatekokat, vizilabdazhatsz, vagy kezizhetsz akar.
2022. aug. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Japán jiu-jitsura jártál? Ha igen, akkor simán lehet, hogy nem is veled volt a baj, hanem az edzéssel. Nézz le bjj-re, azt sokkal jobban szokták oktatni.


Egyébként meg nincs nagyon ilyen, hogy könnyű sport. És minden sportban lehet fejlődni életed végéig. Úgyhogy teljesen nem is értem a kérdést, azt se értem, hogy miért hagytad ott a jj-t, ha tetszett amúgy. Arra járj, ami tetszik, ahol jól érzed magad és kész.

2022. aug. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Jiu jitsut nem szeretem, de a csapatot igen.


1# teljesen átlagos a testem.

2022. aug. 20. 19:15
 5/8 anonim válasza:
100%
Ha atlagos a tested, barmit csinalhatsz ami szimpatikus. En kendoztam, most kondizom es amcsi focizom pl
2022. aug. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Bármit el lehet kezdeni nulla edzettséggel, úgyhogy gondold inkább át, hogy mihez lenne kedved, kitartásod, időd, önfegyelmed stb.
2022. aug. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kezdj el futni. Biciklizni. Esetleg ha mar tudsz uszni akkor azt.


Alap sportagak, felesleges 0 tapasztalattal valami bonyolultabbat elkezdeni.

2022. aug. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nézz meg pár sportcserélős videót. 2 profi sportoló kipróbálja egymás sportját. Van bénázás meg röhögés bőven.

Semmiképp se szegje kedvedet, ha az első évben béna vagy valamiből. Meg kell tanulni. Ha 1 év után is teljesen reménytelennek lát az edző, akkor tényleg váltani kell.

2022. aug. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!