Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nem érzem...

Mit csináljak ha nem érzem jól magam a csapatomban?

Figyelt kérdés

Versenyszerűen amerikai focizok, már jó pár éve. Eleinte nagyon jó volt, nagyon szerettem edzésre járni, mostanában azonban teljesen élményt tőle a kedvem.

Nem érzem jól magam a csapattársaim között, teljesen kívülálló vagyok. Senkivel sem vagyok rosszban, de nincsenek is barátaim igazán a csapaton belül. Van egy két ember akivel úgy elvagyok, de nagyrészt teljesen egyedül vagyok. Ez pedig egy csapatjátékban a teljesítményemre is kihat.

Próbáltam nyitottabb lenni, barátkozni a többiekkel, de nekik már megvan a klikkük, és nem igazán nyitnak felém ők sem. Régen sok barátom volt a csapatba, osztálytársak, ismerősök, mostanra viszont a mindegyikük már rég mást sportol.

Szóval ha csak a csapatot nézzük, szívesebben hagynék fel a focival, mint hogy maradjak.

Viszont nagyon szeretem magát a sportágat, a közelben pedig nincs másik csapat, vagy egyesület ahova járhatnék. Ráadásul nagyon jóba vagyok az edzővel, régen ő volt a sulis tesitanárom, így már régóta ismerem. Ha felghagynék a sporttal, úgy érzem őt is cserben hagynám.

Már egy ideje ezen vacillálok, hogy menjek vagy maradjak, de nem tudok dönteni. A szüleimet nem zavarja ha abba hagyom, de azért ők is tudják hogy mennyire szeretem a sportot. Kb egy fél vagy 1 éve kezdődött, hogy nagyon különc lettem a csapatba. Mostanáig jártam rendesen edzésre ennek ellenére is, bár jóval kevesebbszer egy héten, mint korábban. Aztán nyár elején edzőtáborban boka sérülések volt, és 6 hét pihenőt kaptam. Már bőven letelte, de azóta sem voltam edzésen (szóval kb 1,5 - 2 hónapja).


Szerintetek mit tegyek? Hagyjam ott az amerikai focit és keressek mást, vagy maradjak annak ellenére hogy nem igazán szeretek ott lenni?


17/F



2022. aug. 25. 08:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!