Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez miért van? Ennek így semmi...

Ez miért van? Ennek így semmi értelme.

Figyelt kérdés

Hogy itt ha kérdezel valamit, rengetegen leszólnak.

Ennek mi értelme van! (?)

És mikor valaki normálisan válaszol, azt lepontozzák, és az a menő, aki beszól a másiknak.



2017. júl. 22. 13:11
 1/9 Cortez70 ***** válasza:
Normális kérdésre normális válasz megy általában. Trollkérdésre meg mehet bármi válasz. Az idiota, hozza nem értő, de a dolgokba beleszóló emberek vannak lecseszve.
2017. júl. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Így van, a normálisabb kérdésekre normálisabb válaszok mennek. Ami a válaszokat illeti, általában azok kapnak magasabb százalékot.
2017. júl. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Cortez! Ezt pont te mondod? A tegnapi után? Aki lehül¥ézi a másikat, mert valamiben még kezdő?

Azért ennyire ne! Légyszi!

Szánalmas!

2017. júl. 22. 15:29
 4/9 anonim ***** válasza:

Belinkelnéd azt a kérdést ahol lehülyézett valakit?

Én nem találom

2017. júl. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Cortez70 ***** válasza:
Ha megérdemli és baromságot mond, akkor úgy írok vissza igen. Aki meg normális annak meg amúgy. 6 éve így írok, én nem fogok változtatni, akinek nem tetszik az úgy járt. Nem az én problémam, ha ezt valaki nem dolgozza fel. Ennyi.
2017. júl. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#4 Nem tudom belinkelni, mert már törölték a szócsatát.


Cortez: Érdekes módon pedig, te indítottad a balhét egy egyszerű kérdés miatt. Tudod a kockahas. Még tegnap. A kérdést nem én írtam, de nyomon követtem a balhét. És azt is tudom, hogy törölték. Azért így téged még nem láttalak, bár elég gáz volt.

2017. júl. 22. 19:55
 7/9 Cortez70 ***** válasza:
Semmi durva nem volt. De ezért kar volt kiírni most egy kérdést, privatban is meg lehet beszélni.
2017. júl. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem csak miattad írom.

Amúgy is szinte mindenhol ezt lehet látni. Csak a tegnapi fogott meg a legjobban. Mert te nem ilyen szoktál lenni.


Privátra nincs szükség, szerinem ennyiből így el van rendezve, meg hát nem is nekem írtad, nincs beleszólásom.


Ezt a kérdést már amúgy is ki akartam írni. Nem rajtad múlt. Csak most volt rá időm.

2017. júl. 22. 20:20
 9/9 Cortez70 ***** válasza:
Akkor részemről is ennyi, választ meg kaptál.
2017. júl. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!