Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ki a kedvenc edződ a youtube-ról?

Ki a kedvenc edződ a youtube-ról?

Figyelt kérdés

Otthon, a youtube-ra feltett videók alapján szeretnék elkezdeni tornázni. Lány vagyok és a célom, hogy leadjam a pár kg feleslegem, és picit formásodjak. Van itthon 2x2 kg kézisúlyzóm (tudom nem túl sok), polifoam, bokasúly, szalagok.


Nektek ki a kedvenc edzőtök? ;) kinek a videói alapján tudtatok a legtöbbet fejlődni?


Köszi előre is a válaszokat.



2022. szept. 4. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:
76%

"Otthon, a youtube-ra feltett videók alapján szeretnék elkezdeni tornázni."

Ne tedd. Sehova nem vezet az ilyesmi. Hosszútávon ez nem fenntartható. Vagy hol látod magad pár év múlva? Szerinted 5 év múlva is ezekre a nevetséges YouTube videókra fogsz ugrálgatni otthon?

"Lány vagyok és a célom, hogy leadjam a pár kg feleslegem, és picit formásodjak."

A felesleg leadása a kalóriadeficiten alapuló diétán múlik, semmi máson. Formásodni pedig ilyentől nem fogsz. Formásodni attól fogsz, ha izmosodsz, izmosodás pedig nincsen progresszív erőedzés nélkül.

"Van itthon 2x2 kg kézisúlyzóm"

Lehetne otthon 2x20 kg súlyzód is, magában kettő súlyzó semmit nem ér, legyen az bármekkora. Formásodni, izmosodni akkor fogsz, ha időről időre nagyobb és nagyobb súlyokat használsz. Két darab kéizúlyzóval mi a terv, szerinted milyen fejlesztő hatást fogsz tudni elérni velük?

Ha otthoni edzésre van csak lehetőséged, akkor saját testsúlyos edzés egy felépített terv alapján, ha pedig jót akarsz magadnak, akkor veszel egy kondibérletet, és ott kezdesz el egy meghatározott program alapján dolgozni, mert különben nem lesz tényleges eredmény hosszútávon. És kezdj el naprakész információkat szerezni podcastokból vagy tanulmányokból, mert tájékozottság nélkül nehéz sikereket elérni.

2022. szept. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Jártam konditerembe kb. másfél évet, de rájöttem, hogy nem az én világom, picit antiszoc is vagyok.


De akkor utánanézek a tanulmányoknak, az sose baj, ha tanul az ember.

2022. szept. 4. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!