Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mekkora az ideális gördeszka...

Mekkora az ideális gördeszka méret számomra? 16/L 》》》

Figyelt kérdés
162-3 cm a magasságom, a lábméretem 37-38-as A 8 hüvelykes már nagy lenne? Ha igen melyik kisebbet válasszam? A kisebbekhez azt írják, hogy 12-14 éves korig és kb 40-50 kg-ot bír el, amin már épp túlmentem. Lehet, hogy ez márkától függ. Ti mit javasoltok? (Tudom, hogy a deszkás boltokban segítenek, de jobb lenne az internetről rendelni. A Skatepro webáruházat néztem ki.)

2022. szept. 11. 09:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Freestyle deszka érdekel, ezt kifelejtettem
2022. szept. 11. 09:28
 2/5 anonim válasza:
100%

Én is most keresek magamnak gördeszkát, és pont arról az oldalról :) milyen deszkát néztél ki magadnak? ^^

Olvasgattam, nézegettem különböző oldalakon az ajánlásokat.

Én 172 vagyok, nekem szerintem 8"-as fog kelleni, neked meg a 8" és a 7,75" is ugyanúgy megfelelő lehet. Az se mindegy mire akarod használni, a nagyobbal könnyebb megtartani az egyensúlyt, jobb vele közlekedni, a kisebbel meg könnyebb trükközni.

2022. szept. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

A felhasználási mód szabja meg a méretet, van amihez a keskenyebb deszka az ideális, van amihez a szélesebb, stb, nem a korod vagy a nemed adja meg, el kell kezdeni deszkázni, aztán kialakul…

A nagyon kicsikhez azért írnak életkort, mert azok valójában inkább gyerekjátékok mint sporteszközök.

2022. szept. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2022. szept. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyan ez kicsit, mint bugyit rendelni kínából… neten kinézed a méretet, aztán mikor kiszállítják vagy 4* is veleférsz, vagy rád se megy… vannak dolgok amiket nem jó rendelni… na a gördeszka pont ilyen.
2022. szept. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!