Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Akrobatikus rock and roll...

Akrobatikus rock and roll hajlékonyság nélkül?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék rockyzni de egyáltalán nem vagyok hajlékony és még cigánykerekezni se tudok...

Érdemes így jelentkeznem edzésre vagy inkább keressek mást?



2022. szept. 12. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálni mindent meg lehet. Veszteni nem vesztesz vele.
2022. szept. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Attól függ hány éves vagy!!!

Semmi se késő senki se úgy kezdi, hogy lent van összes spárgája stb

Sztem nyugodtan kezd el nyilván nem fognak betenni egy versenyzői csapatba rögtön, de akár lehet vannak veked egy korú kezdők vagy nem profi versenyzők akikhez tudsz menni


Remélem tudtam segiteni :)

2022. szept. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát, a rockyhoz fontos hogy hajlékony legyél.. de az edzéseken fognak neked segíteni ezzel (én se voltam hajlékony, de jártam régen rockyzni, és ment a spárga is egy idő után)

Próbáld meg, ha nagyon nem megy, max kiiratkozol.

2022. okt. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Nem tudom hogy még aktuális e a kérdés, de MINDENKÉPPEN kezdd el! Van olyan csapattársam, aki egyáltalán nem hajlékony, mégis szebben táncol mint én:')

Ha meg az edző is jófej és amíg nem vagy elég hajlékony, be tud állítani olyan helyekre, ahol nem kell semmi látványelemet csinálnod és nem fog kínozni ezzel:)

2023. nov. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!