Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ajánlanátok balett oktatást,...

Ajánlanátok balett oktatást, tanfolyamot?

Figyelt kérdés
Budapest környékén szeretnék és 20 éves vagyok, ki akarom magamat próbálni benne, ha megtetszik és megy is akkor hosszútávon

2022. szept. 13. 19:39
 1/6 anonim válasza:
0%
A balett szar
2022. szept. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben akkor leírnád bővebben miért?
2022. szept. 17. 22:02
 3/6 anonim válasza:
0%
Nem
2022. szept. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De
2022. szept. 18. 10:34
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Google a barátod lesz ebben. Leginkább felnőtt teljesen kezdő balett órát keress és ha orosz mestert keress. Ők a vaganova metodika szerint tanítanak helyesen. Velük meg is lehet tanulni, de a tested nem lesz olyan, mint egy 5 évesé, nagy munka lesz benne
2022. okt. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia! Nagyon sok lehetőséged van ilyen téren. Pár éve én is felkutattam az összes hasonló studiót úgyhogy lehet hogy lesznek mellette újabbak is, de itt vannak amik nekem különösen tetszettek:

Budapest tánc balettiskola mindig hírdeti a teljesen kezdő kurzusait.

Attitude balett stúdió

Russian balett studio budapest

Ezek kínálnak teljesen kezdő órákat de ha már van valami fogalmad az alapterminológiáról akkor:

Grand art ballet

Allegro ballet studio

És még sok sok mas is. Ha elkezdesz keresgélni biztos találsz olyan helyet ami megfelelel a tudásodnak. Ne add fel, a balett csodálatos és sosem késő elkezdeni. Sok szerencsét és kitartást♡♡

2023. jan. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!