Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki tud olyan sportot ami...

Valaki tud olyan sportot ami lapos hasat csinál?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, és nem a vékony kategória. Anyummal arra gondoltunk, hogy sportolnom kéne. A lovaglásra gondoltam de az szóba se jöhet mert anyum nem engedi. Mivel Győrben lakom, így Győr közelében kéne valami sport lehetőség. Ha van valakinek bármilyen ötlete szívesen meghallgatom 😊

2022. szept. 26. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Ha helyben ugrókötelezel és nem eszel annyit, már az is elég.
2022. szept. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Az egyetlen ilyen sport a kalóriadeficit.
2022. szept. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%

Plank. Csupán egy testhelyzetben kell megtartanod saját magadat, először csak néhány másodpercig, majd ahogy egyre jobban megy, növelheted is az időt. Hamar meglatszik majd az eredmény. Vagy akár bármelyik hasizom gyakorlat is, például felülések, lábemelések stb stb

Én ezeket alkalmaztam 16/L

2022. szept. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Kalóriadeficit. Ha az van, akkor akár kanapén ülve is fogyni fogsz. De ha az nincs, akkor maraton futás közben is hízol. Szóval egy a lényeg: kalóriadeficit. Ettől függetlenül a sport nagyon jó és természetesen csinálj csak valamit, mert nagyon-nagyon fontos a mozgás a testnek. Én a küzdősportokat ajánlom, legjobb sportok, tetőtől talpig minden izmot IS erősítenek.
2022. szept. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%

A lovaglás jó sport, én is csináltam pár évig, de erre a célra egyáltalán nem jó.

A futás az, ami nekem hatásos volt, naponta-kétnaponta egy bizonyos távot. Atletizálhatsz, az az állóképességet is fejleszti, és van sok tök jó alszakja.

2022. szept. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
A legegyszerűbb a futás. Amit viszont órákon át lehet csinálni, az a bringázás.
2022. szept. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elsosorban kaloriadeficit. A futas meg egyeb mozgasforma abban _segit_ (de nem ettol fugg a fogyas), hogy tobb kaloriat dolgozz le. Viszont ha "visszakajalod" a ledolgozott kcalokat, plane ha nem deficitben vagy, nem fogsz fogyni.
2022. szept. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyebkent a sport mindig jo.
2022. szept. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A #3 válasza miert nem jo?
2022. okt. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!