Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Röplabda vagy evezés?

Röplabda vagy evezés?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Jelenleg 2 sportot csinálok,amik a fentiek. Mindkettőt viszonylag szeretem, viszont választani kéne. Tudom a 2-nek semmi köze sincs egymáshoz, de én még sem tudok dönteni. Evezésben értem el sikereket, szeretnek is az emberek, az edzők, szeretem magát az evezést. Viszont a téli edzésektől félek. Most ez lehet buta kérdés, de télen az evezés nem unalmas? Valaki szerint az. Valaki szerint sokkal jobb télen, mint nyáron. Amit mondjuk nem hiszek, de ki tudja.

Röplabda mint sport nagyon jó, csapatban is meglehet találni a normálisakat,de viszont az edzők passzolgatnak egymás között, egyre gyengébb csapatba raknak bele, miközben sok ideje csinálom, miközben aki odament 3 hónapja vagy legutóbbi pl szeptember 1-én, na ők már a profi csapatban vannak. Nem is értem mi alapján. És így, hogy küldenek el folyamatosan, semmi sikerélmény, szerintem pofára megy az egész, és az sem tesz jót, higy ritkán járok, mert fél lábbal az Evezésben, fél lábbal a röplabdában vagyok. De nehéz választani, mint mondtam miért az evezést vagy a roplabdát azért, mert 1 db sikerélényem sem volt, és elmegy a motivációm. Viszont van egy fiú akivel szívesen járnék egy edzésre nyáron, ő érte szívesen elkezdtem, de akkor is lehuznak. Mondjuk ne másért csináljak valamit....

Tudom tök osszefüggestelen, de hátha tud valaki segíteni?.

Ui:Győrben tud valaki olyan sportot, ami nyáron is van folyamatosan? Meg persze evközben. És nem méreg drága. (Ezeken kívül) Előre is köszönöm.



2022. okt. 3. 23:15
 1/2 anonim ***** válasza:
30%
No vagy vagy ferfi? Noknek inkabb roplabda (lab,fenek) Ferfiaknak inkabb evezes (hat, vall, bicepsz)
2022. okt. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az evezés mellett szól, hogy egyéniben is lehet csinálni. Nem vagy másokhoz kötve. De ugyanakkor meglehet a csapatban sportolás élménye is.

+ az evezés (ha kielboat-ról van szó) a lábakat és a felsőtestet is megmozgatja, úgyhogy nagyon jó alakod lesz tőle.

2022. okt. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!