Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vannak ezek a kardiógépeknek...

Vannak ezek a kardiógépeknek tekinthető bicikli, evező, stb gépek. Amit mérnek energiafogyasztást, azt sima kalóriában, vagy kilókalóriában (kcal) értik?

Figyelt kérdés

A gépek, amikre gondolok, konkrétan az Air Bike, és a Concept 2 Skierg illetve evezőgép.

Amit kiír, hogy mennyit dolgoztunk le, azt úgy írja, hogy cal, vagy calories, de a termékek (élelmiszerek) csomagolásán a táblázatban az energia mindig kcal-ban van megadva, mert azzal számolnak, és mivel ilyen gépeken ledolgozni akár csak 100 kalóriát (a gép által jelzett 100 cal mennyiséget) elég megterhelő, fárasztó feladat, nehezen tudom elképzelni, hogy ne kilókalória legyen, mégsem azt írják, hanem csak cal, szóval aki ért hozzá, az meg tudná nekem mondani, hogy végül is mit mér? :)



2017. jún. 30. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem kcal
2017. jún. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszi! :)
2017. jún. 30. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!