Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen íjat vegyek?

Milyen íjat vegyek?

Figyelt kérdés

Eddig egy Kassai Hiúz II-esem volt, viszont ettől meg kellett válnom.(30-32#)


Kassai és Grózer íjakat néztem, de soknak elég borsos ára van, a többi gyártó íjai nem tudom mennyire megbízhatóak és strapabíróak, ebben szeretnék segítséget kérni.


Lovasíjászom, így történelmi magyar íjak érdekelnének 28-30#-ig, inkább lamináltak, bőr borítással.

60.000 forintnál nem adnék többet érte😬


Nagyjából szerintem leírtam, ha valamit kihagytam bocsi:)



2022. okt. 12. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem Liskány van. Nem kímélem, használva van rendesen, de nagyon jól bírja, jól szolgál. Bár legjobb lenne elmenni egy íjászboltba és kipróbálni többet, meglátod melyik a legkényelmesebb neked.

Kicsit mellékvágány: Én nem lovasíjász vagyok, szóval nem értek ehhez az ághoz, de a 28# nem kevés? Gyerekeket ismerek csak ilyen erős íjjal.

2022. okt. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát eddig egy 32#-os volt, az erősnek éreztem, nem tudtam fix ponton megtartani, ezért gondolkoztam gyengébben. Lehet egy 30# is jó lenne, nyílván ehez ki kell próbálnom:)
2022. okt. 13. 08:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Én tudom javasolni a Kentaur ijakat
2022. nov. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
0%

Csajszi vagy? A 32# nekik is jo szólott lenni. Nem kell tartogatni a fixponton, kihúz,1-2, bumm. Minél tovább tartogatod, annál többet agyalsz rajta es ez csak szaporítja hibákat.

Ha a 32# erős és már felnőtt vagy, akkor edzél rá kicsit, mert 20-30 méterre mar kelleni fog az erő is… sztem.

dec. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tatyó válasza:
ápr. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!