Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van pocakom, de másutt vékony...

Van pocakom, de másutt vékony vagyok, hogyan változtassak szokásaim és étrendemen? Bővebben.

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, 175 cm, majdnem 70 kiló.


Reggelire (suli miatt) csak szendvicseket tudok enni.

Az ebédem változatos amit 3-4 óra körül tudok fogyasztani. Volt egy idő amikor kipróbáltam, hogy egyáltalán nem vacsorázok, hátha lemegy valami a hasamból, de nem sikerült...


Tippek pocak leadására?

..Esetleg gyúrás a vékony testtájakra?


(Lehet volt hasonló kérdés, bocs!)


2010. szept. 27. 16:52
 1/2 anonim ***** válasza:

70kg nem vészes. Én 57kg vagyok és ugyanolyan magas mint te és szívesen cserélnék veled testsúlyt:D


Menj konditerembe és ott kérj tanácsot az edzőtől.

Nem minden konditeremben segítőkészek. Ahova én járok ott az egyik edző nagyon rendes.

A konditermi bicikli méri azt hogy mennyi kalóriát égetsz el. Egyél gyümölcsöt hogy vitaminhiányod ne legyen és figyelj ara hogy kalóriaszegény kajákat egyél. Van egy olyan szer ami étvágycsökkentő és segít a fogyásban, bár neked nem lenne érdemes szedni mert nem vagy kövér.

2010. szept. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi.
2010. szept. 29. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!