Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Késői edzés miatt, esti...

Késői edzés miatt, esti éhség, kései evés ellen mit tehetnék? Többi lent

Figyelt kérdés

Az edzéseim 5-6 körül szoktak lenni. Általában 1,5-2 óra. (Thai box erőnlét + technika). Ezek tényleg olyan "kemények", hogy szakad rólam a víz. Mindig nagyon éhes vagyok utánna hiába eszem napközben rendesen.


-7kor vacsizok, de akkor nem tudok egyszerre annyit enni, hogy később ne legyek éhes. 9 körül megint éhes leszek, és nem tudok elaludni ha nem eszek. (próbáltam többször, este olyankor csak forgolódtam, reggelre olyan farkaséhes lettem, hogy szinte befaltam mindent). Ez van akkor, ha nem eszek még 9kor


-Azért próbálok ilyen későn (9kor),már csak valami könnyű joghurtot, túrót, vagy gyümit enni, ami nem terheli meg a gyomromat. Viszont a gondom azzal van, hogy este 9kor egyáltalán nem is kellene ennem már, illetve így egész nap eszek. Reggelizni 7kor szoktam, mert utánna munkába indulok, egyszerűen csak akkor van rá időm. (így még a reggelit se tudom kitolni kicsit későbbre)


-10kor lefekszek aludni (6kor kelek korán) , lefekvés előtt 2 órával minimum nem szeretnék enni.


Plusz szeretnék odafigyelni az étkezésre is, kicsit fogyni, formásodni. Ez amúgy tök jól is megy, meg a sport is, egyedül ezzel az esti éhséggel nem tudok mit kezdeni.


Ti mit csinálnátok a helyemben?

Nem szeretném se "kiéheztetni a szervezetem", és nem adni neki egy ilyen brutál edzés után elég tápanyagot, de ennyire későn se szeretnék enni?


Köszönöm a tanácsokat!:)



2022. okt. 16. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne gyümölcsöt egyél, hanem valami bőséges fehérjét: cottage cheese, hús stb. Minimális szénhidrátot hozzá, hogy ne dobja meg a vércukrodat éjszakára.
2022. okt. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Miért gond, ha este 9-kor még eszel, főleg, ha aránylag keveset és könnyűt?
2022. okt. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha éhes vagy, eszel. Az őseid is így csinálták, és bejött.
2022. okt. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!