Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 180cm 20 éves fiúnak mennyi...

180cm 20 éves fiúnak mennyi az ideális testsúlya?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy nagyon könnyű vagyok a többiekhez képest. 180/50 a méretem, 62kg. Még zsíros is vagyok, de évek óta kondiba járok, a hasamon látható kockák vannak. Tavaly suliban a többiek minde 78-85kg körüliek voltak, mgé a nálam alacsonyabbak is. Nem értem honnan jön ez. Tesin amikor bírkóztunk a szivacson foglalkozásként csak úgy fogtak és odébb tettek. Túl könnyű vagyok én úgy értem.
2022. okt. 24. 12:26
 1/2 A kérdező kommentje:
Sokat eszem, napi 2x, akkor is elég sokat, minden második napon járok kondiba, ott is vannak haverjaim, akik szintén furcsállják, hogy hájas nem vagyok, de ekkora méretem van és mégis vasággyal együtt könnyebb vagyok, mitn egy tollpihe.
2022. okt. 24. 12:30
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Van akinek a csontjai pl nehezebbek..

ha jól értem kicsit súlyosabb akarsz lenni

Nézz tömegnövelő videókat +edzz

2022. okt. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!