Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vegyek fehérjét vagy ne? :D

Vegyek fehérjét vagy ne? :D

Figyelt kérdés

Otthon zsákolok heti 3-4x, 96kg kezdtem és 86 kg vagyok (magasságom 180cm) már mindezt lassan 2 éve csinálom!

Szerintetek csak zsákoláshoz érdemes mellé valami szedni/inni, mint az már fent is írtam fehérjét!? Vagy inkább kajáljak tovább (rizs,csirkemell..stb) egyébb fehérje bombás kajákat? Amúgy nem akarok úgy kinézni mint egy bodybuilder (remélem jó irtam :D) mert zsákolással nem igen tudnék elérni ilyen nagy izmokat, nem is ez a célom, csak azért mégis valamennyire tudnám "hizlalni" az izmaimat?!


2010. szept. 28. 11:58
 1/6 clint ***** válasza:
kaja
2010. szept. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. szept. 28. 12:19
 3/6 clint ***** válasza:

nincsmit. A fehérjeport, inkább a súlyok emelgetése mellett jó használni, mert a megedzett izmoknek kell.

Neked inkább az erőfenntartáshoz.

Pezsgő kreatint viszont próbálhatsz, hátha picivel keményebben megy majd.

2010. szept. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Jah én is erre gondoltam, hogy konditerem mellet érdemesebb beruházni fehérjét! Így meg szerintem is felesleges, mondjuk ha úgy vesszük az se jó ha zsákolok is meg súlyt emelgetek, mert a kettő együtt nem megy. Ezt úgy értem hogy súly emelgetéssel kötött lesz az izomzat, zsákolással meg inkább laza, ha jól tudom!

Még egyszer köszönöm a hasznos válaszodat!

2010. szept. 28. 12:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor lesz, kötött az izomzat, ha elhanyagolják a nyújtásokat.
2010. szept. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nyugodtan csinálj súlyzós edzést, csak javadra válik. fehérje meg naná, hogy mehet hozzá!
2010. szept. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!