Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen fehérjét...

Szerintetek milyen fehérjét vegyek a nyárra?

Figyelt kérdés
3 éve edzek és szeretnék valami jó fehérjét venni, mert elég szarul táplálkozom, étrendem egyáltalán nincs és kéne bevinnem egy kis plusz fehérjét az izmoknak mit ajánlanátok?
2011. ápr. 10. 23:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Edzés után a tejsavó a legjobb, este kazein, vagy más lassú felszívódású, napközben jó bármelyik kevert fehérje is (Power Protein)

De amúgy 3 év edzés alatt már összerakhattál volna valami étrendet...

2011. ápr. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsot....hát igen jó lenne vmit összedobnom már csak az a baj h kb 10 féle kaját eszem meg és nem tudom magam rászánni arra amit nem szeretek....régen pszichológushoz is jártam ez miatt de nem lett jobb...
2011. ápr. 11. 00:25
 3/8 anonim ***** válasza:
szabad megkérdezni h így a 3 év alatt milyen fejlődést értél el?számokban még jobb lenne:D úgy értem karméret kezdéskor/most, testtömeg,ilyenek:)
2011. ápr. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

GreenTea


És mi az a 10 kaja amit megeszel? Nem lehet belőlük étrendet csinálni?

2011. ápr. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát amikor nekiálltam 60kg voltam most 75 vagyok a kezem 28 volt most viszont 40-es.....nagyon szálkás vagyok jó a genetikám szerencsére......kajából: a tésztát megeszem simán, rizst is szeretem csirkemellet is eszek néha más húst nem szeretek....ezek a fontosabbak a többi lényegtelen étel edzés szempontjából
2011. ápr. 11. 16:15
 6/8 anonim ***** válasza:

GreenTea


És ebből mért nem tudsz étrendet csinálni?

2011. ápr. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát eddig próbáltam úgy csinálni h délelőtt gabonapelyhet ettem délután ettem egy kis tésztát a szánhidrát miatt este pedig fehérje miatt rizst de sokszor nem tudom betartani meg elég sokszor van h napi kétszer eszem csak egyszerűen nem kívánom a kaját....
2011. ápr. 11. 21:58
 8/8 anonim ***** válasza:

GreenTea


Ha nem tudsz normálisan kajálni, akkor fölösleges fehérje port venned... Ha fejlődni akarsz, akkor a kajálás nem kedv kérdése.

2011. ápr. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!