Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék edzőtársat. Elkezden...

Szeretnék edzőtársat. Elkezdenék konditerembe járni, és nem szeretnék egyedül menni!? Bőv lent!

Figyelt kérdés

17éves lány vagyok, Nagytéténybe fogok járni, havi ár 3500. napi 600.

És szeretném, ha eljönne velem néha valaki:)


2010. szept. 28. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pedig hidd el, akkor megy a legjobban, ha egyedül vagy... Nincs kivel beszélgetni és csak a gyakorlatra koncentrálsz... A lányok nem szoktak nagy súllyal dolgozni így nekik nem kell segítség bizonyos gyakorlatoknál... A fiúknál már más a helyzet... Én személy szerint nem szívesen fekszek be 80 kg alá, ha nincs ott az edzőtársam, akiben bízok, hogy ha nem tudom kinyomni, akkor leszedi rólam.
2010. szept. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

21/f vagyok és általában szintem mindig egyedül kondizok.

Baleset még nem volt, volt amikor nem volt könnyű megtartani a súlyt, de megoldódott.


Szerintem is jobb egyedül, mert csak arra koncentrálsz. A beszélgetés elvonja a figyelmed.

Az nem kávézó legalábbis szerintem.

2010. szept. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kezdőknek nem kell nagy súly!


Haverom csinálta ezt sportszerűen, de amikor elkezdte 2 hónapig csak az üres rudat emelgette, meg állóképességet fejlesztett.

2010. szept. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt edzőtársam de rohadtul meguntam a nyavalygását "most nem tudok menni fáj a lábam, anyu nem enged stb" elegem volt a kifogásaiból csak hátráltatott...azóta egyedül edzem.
2013. máj. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!