Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hány éves korig lehet érdemleg...

Hány éves korig lehet érdemlegesen karate illetve judó edzésre járni?

Figyelt kérdés
50 évesen kezdeném, azt amelyiket tovább lehet űzni

2022. nov. 10. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Amíg jól esik csinálni
2022. nov. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
Ha van olyan edző aki bevállalja, hogy ennyi idősen a 0ról elkezd tanítani, akkor amíg jólesik...
2022. nov. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nálunk a legfiatalabb tag 7 éves (6 éves kortól lehet járni), a legidosebb tag pedig majdnem 50, bár ő előtte is küzdősportolt.

Viszont szoktak lenni kezdő edzések, vedd fel a kapcsolatot egy egyesülettel és jelentkezz be, igazából a kor nem számít

2022. nov. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Thunderfairy ***** válasza:
100%
Karatéra nyugodtan mehetsz a korod ellenére is. Judo-n a fiatalokat szeretik akikből Kovács Antal-t lehet nevelni.
2022. nov. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Judo az eséssel kezd, és nem biztos, hogy bevállalja egy edző egy 50es esés oktatását.
2022. nov. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk van kezdő felnőtt edzés, privátban szívesen megmondom a nevét ha érdekel. Ha világbajnok akarsz lenne, felesleges is elkezdened, de ha nem ez a cél csináld addig, ameddig nem érzed nagyon veszélyesnek.

Gondolom azért így tetted fel a kérdést, mert egy idősebb ember komolyabban is megsérülhet ilyen téren. Én judózom, nem tudom hogyan néz ki egy karate edzés, azt tudom, hogy a judót nem ajánlanám rgy idő után, mert egy-egy elrontott esésnek nagyobb következményei lehetnek.

2022. nov. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!