Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van valamilyen lényeges...

Van valamilyen lényeges különbség CYMA CM030 ver.II, CM030S és a CM127S között?

Figyelt kérdés

Az értékek (torkolati sebesség, hossz, tár) gyakorlatilag ugyanazok:

[link]

[link]

[link]

Köszönök minden segítséget!



2022. nov. 14. 09:22
 1/1 anonim válasza:

Hát nem vagyok nagyon otthon az elektromos pisztolyok terén és számomra a legkevésbé sem szimpatikus egyik se, szóval én egyiket sem venném meg. De lehet, hogy későn a válaszolok a kérdésedre. Mindenesetre én Umarex co-st vagy green gázast vennék. Ezekkel sokkal kevesebb az esélye, hogy csalódni fogsz. Természetesen egy kicsivel azért drágább.

Mondjuk a Cyma nem olyan rossz márka. Olyan alsó-közép kategória. Viszont én az első Cyma m4-esemben nagyot csalódtam. És úgy amblokk az AEG-ekben. Szóval ezért van nekem csak gázas replikáim. Mondjuk ez most nem tartozik ide, de visszatérve én nem látok érdemi különbséget a három pisztoly között. De cáfoljon meg aki tuja s látja a különbséget.

2022. dec. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!