Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ilyen edzés esetén hogyan...

Ilyen edzés esetén hogyan kell pihenni?

Figyelt kérdés

Elég régóta jártam konditerembe, ahol ugye próbáltam valami formát és erőt szerezni.

Ezzel jól elvoltam vagy 1x évig, egy héten mentem vagy 2*/3*, mellé volt egy viszonylag értelmes étrendem meg pihentem.

Most viszont vásároltam egy elliptikus trénert és baromi jó.

Elindítok egy sorozatot vagy épp a múlt hónapban ment a VB, én meg nyomtam, mint egy hülye, ha kellett, ha nem esténként.

Aztán fogytam is vagy 5 kilót, de nem is ez a lényeg, hanem már éreztem magamon, hogy sok.

Súlyzós edzésnél is volt ilyen, éreztem, hogy too much.

Egy hét pihi, aztán minden oké ölt.

Most itt is ez történt de nem tudom az ilyen aerob vagy kardio edzés esetén mi a tuti?

Olvasom, hogy vannak, akik napi szinten futnak 10-15 km-et.

Nem sok az?

Hogyan pihen?

Elvileg ez mehet mindennap, de én nem így érzem


Mit gondoltok erről?


2023. jan. 6. 22:11
 1/2 anonim ***** válasza:

"Mit gondoltok erről?"


Azt gondolom, hogy amihez hozzászokik a tested, az a későbbiekben már nem lesz akkora kihívás. Egyénileg kell megfejtened, hogy hol vannak a határaid, akár a munkamennyiséget, akár az intenzitást illetően.

2023. jan. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Táplálkozás?
2023. jan. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!