Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 30 éves kor körül milyen...

30 éves kor körül milyen célokat érdemes kitűzni a futással kapcsolatban? (Nőként.)

Figyelt kérdés
2023. jan. 9. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha kezdő vagy, olimpiát azért ne akarj nyerni, de amúgy bármit.
2023. jan. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mit takar a bármi?
2023. jan. 9. 11:14
 3/5 Hellmano ***** válasza:
100%
Kezd el szépen fokozatosan növeld a távon , elöször fél-Maraton, majd Maraton és növelheted a távot. Sok ultra távokat futó ember van az 50-es éveiben. Nem azt mondom, hogy mindenki élvonal szinten van, de letudja futni. Az egyik legolcsóbb sport, mert csak egy jó sportcipő kell hozzá, de az nagyon fontos, hogy minőségi legyen. Szóval kezdj neki és a célok ott vannak elötted, hogy mit szeretnél kihozni belőle.
2023. jan. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nem tudsz 15 percet futni egyhuzamban, akkor az első cél legyen az 5k. Aztán lehet magadhoz képest az egyre gyorsabb 5k. Aztán 10k. 30 évesen még semmihez nem vagy öreg.
2023. jan. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

21 km is megvolt már.

Csak nem tudom, mi legyen a cél...


Az ultrát unnám.

Gyorsulni (tehát egyre jobb félmaratonok) nem tudok szerintem, nagyon lassú kocogó vagyok, a 7 p/km nem könnyed. Pedig ennyi futás után akár lehetne az.

A triatlonon gondolkozom, de az rettentő időigényes és a bicajjal gondjaim lennének. Eleve ha nem ér a lábujjhegyem, majdnem elesek, sőt a jelenlegin majdnem elesek, pedig leér, ha meg lejjebb lenne a kormány, mint a nyereg....

2023. jan. 9. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!