Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mikor szoktatok járni edzőtere...

Mikor szoktatok járni edzőterembe és mi az oka?

Figyelt kérdés

A hét mely napjain és hánykor?

Mi ennek az oka?

Mennyi időt töltessz ott?



2023. jan. 19. 11:47
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Mi következik abból számodra, hogy ki mikor jár edzőterembe? Én minden nap este hatig dolgozom, ezért olyan hét óra környékén szoktam lejárni. Az elmúlt időszakban heti négyszer járok, és talán másfél-két órát tölttök átöltözéssel, bemelegítéssel, mindennel együtt a teremben, viszont ennek aztán tényleg semmi jelentősége nincs, ugyanis a súlyzós edzés hatékonyságát nem időben mérik. Lehet 40 perc alatt is korrekt edzésmunkát végezni, és lehet 3 órán keresztül csak maszatolni, nulla eredménnyel. Hogy te hetente hányszor tudsz terembe menni, és mennyi időt tudsz ott tölteni, az az időbeosztásodtól, egyéni élethelyzettől, és főleg az edzésprogramtól függ.
2023. jan. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
8%
Az okát ne is kérdezd... Úgysem vallják be, ráfogják az egészségre.
2023. jan. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Munka után szoktam menni, hétvégén pedig ebédidő környékén. Egy-másfél órát vagyok lenn, nem sietek. Engem teljesen kikapcsol, ezért szeretem illetve visz egy rendszerességet az életembe. Nyilván a jó kinézet is szempont.
2023. jan. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%
Miért érdekel ez téged?
2023. jan. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%

"A hét mely napjain és hánykor?

Mi ennek az oka?

Mennyi időt töltessz ott?"


Korán reggel szeretek edzeni, mert beindul a nap és utána kellemesen érzem magam egész nap. Érdekes mert nyáron este is szeretek edzeni, de akkor csakis a szabadban futni vagy bringázni. Az idő nálam nem fix, van hogy nyűgös napokon hamar végzek, van, hogy 2 órát is elvagyok. Az érzéseimre hagyatkozom így kellemes számomra.

2023. jan. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%
Nem tudom miért erőltetik ezt a gyúrást mikor ezerszer hasznosabb és egészségesebb sport is ettől.
2023. jan. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
7%
Mert ezt látták a televízióban.
2023. jan. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%

Heti 3* éjfélkor

Az oka:

Szar az időbeosztásom, viszont gyerekkori legjobb haverom a tulaj, 10kor záróra, de nekem van saját kulcsom, így ilyenkor az enyém az egész terem.

2023. jan. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Heti ötször átlagosan, munka után, vagy hétvégén délelőtt járok. Jobban élvezném azt, amit az #5 ír, reggel edzeni munka előtt, mert feltölt energiával és pörögnék egész nap. De reggel sajnos nem fér bele. Így kénytelen vagyok 5 után, a legnagyobb csúcsforgalomban menni :D
2023. jan. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!