Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kinevetnek a konditeremben ha...

Kinevetnek a konditeremben ha van rajtam egy kis felesleg meg csunya is az arcom?

Figyelt kérdés

Kb 7kg felesleg van rajtam. Magas vagyok + elég erős is. Elso labas napomon 50kg guggolas, 54 kg labhajlitos gep, stb. A súlyfelesleg a karomon es derekamon latszik.

Ha megyek edzeni altalaban akkor mikor senki sincs. Viszont tegnapelőtt volt bent 5 ember. Ezt kintrol lattam, és elkezdtem bogni az automban, hogy ez nem megy. Csunya vagyok ahhoz hogy edzőterembe járhassak, meg "kover" is. Igy vegul 10 perc boges utan ravettem magam es bementem. A terem 2 reszbol all, en meg elrejtoztem ott ahol senki sem volt es azokat a gepeket használtam, amint elmentek atmentem amoda.

Ti kirohogitek vagy megalázzátok a csunya, husos embereket a teremben?

Ti a helyemben bemernetek menni problema nelkul?

Hogy gyozzem le ezt a problemat?



2023. jan. 23. 15:58
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
En is lattam ilyet a teremben.. egyből jott az erzes h nekem is ilyennek kellene lennem.
2023. júl. 3. 23:05
 12/15 anonim ***** válasza:

Meg a nagy büdös lópikulát.

A jó érzésű, normális férfiak nem a plasztik babákra hajtanak.

2023. júl. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, baj van az ítélőképességeddel.
2023. júl. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom mit szeretnek a ferfiak. De az tuti h a legtobb az ilyenekre nyaladzik:c
2023. júl. 10. 22:06
 15/15 anonim ***** válasza:
Azokkal a férfiakkal nem jó ötlet kezdeni.
2023. júl. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!