Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Pilatesről vélemények? Elvileg...

Pilatesről vélemények? Elvileg javítja a tartó izmokat, stb. Én nem sok atlétát, testépítőt láttam még görbe háttal. Csak, hogy normális SPORTOT említsek. Nekem az a pilates olyan , minthogy: gazdagodjunk meg a bírkákból....

Figyelt kérdés
2023. jan. 26. 01:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
A pilates egy remek mozgásforma, de elsősorban gyógytorna, nem pedig sporttevékenység.
2023. jan. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%

Most mi a kérdés? Valaki szereti csinálni, valaki nem. Kit érdekel, hogy számodra sport vagy sem?


A meggazdagodást sem értem, ha nem akarsz fizetni érte, millió ingyenes videó van.

2023. jan. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%

"Én nem sok atlétát, testépítőt láttam még görbe háttal"


Tán nem is az atléták meg testépítők a célközönség. Nem sportoló átlagembert sem lattál még szr háttal?

2023. jan. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
20%
Nekem is olyan. Sportnak nem nevezhető mozgásforma kifejezetten azok számára akik egyébként nem mozdulnak meg egy centit sem, de ez jó alibi hogy tettek is valamit az egészségükért ami ezen a szinten az is, de olyan sokat azért nem tesz hozzá az egészségükhöz.
2023. jan. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A pilates tényleg betudható gyógytornának, tehát az egészséghez abszolút hozzá tud tenni. A mozgásszervi egészség ugyolyan fontos fiziológiai faktor, mint mondjuk az érrendszer egészsége. Ettől függetlenül a pilates szerintem is inkább terápiás mozgásforma, mint sport.
2023. jan. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

5# Jól írod, igazad van.

Köszi


4#

2023. jan. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a jógával meg a zumbával van egy szinten és uncsi, én sem tekintem sportnak.
2023. jan. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Az inkabb gyogytorna jellegu dolog. En 15 eve bunyozok meg gyurok es a legtobb mas mozgasformat meg csak nezni se tudom megse oltom oket. Mindenki mast szeret..
2023. jan. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 NTBS ***** válasza:
Inkább gyógytorna jellege van.
2023. febr. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Csak, hogy művelődj egy kicsit.

A Pilates Joseph Pilates által összeállított mozgásforma, amelyet többféle egyéb mozgás elemeiből állított össze, pl a jógából, balettből (a zumba meg nem tudom, hogy jön ide).

Joseph Pilates több, mint száz éve állította ezt össze, s rendőröket, meg katonákat edzett vele.

Ki akar meggazdagodni belőle, meg kiből? Ez nem egy por vagy csodaszer, hogy beveszed, felteszed, s csodát tesz veled, hanem leginkább gerincgyakorlatok, ergo igen, a hátizmokat, derekat, gerincet erősíti. Gyógytornának is jó.

2023. febr. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!