Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hová érdemes mennem táncot...

Hová érdemes mennem táncot tanulni?

Figyelt kérdés
Budapesten vagy max. a környékén keresnék magánórákra táncoktatót. Alap mozgáskultúrát szeretnék elsajátítani, szükséges készségeket fejleszteni és alaplépéseket, figurákat tanulni amikkel egy átlagos szórakozóhelyen jól tudok érvényesülni. A legtöbb google találat 1000 éves oldalakra vezet, vagy nem láttam magánóra opciót, vagy olyan a tánciskola profilja hogy a magán is olyan stílusokban van amit én most még nem keresek (latin táncok, társastáncok, west coast swing, keringő, esküvői tánc felkészítés stb.). Egyáltalán milyen címszóra keressek, nem tudom ez az átlagos klubtánc milyen műfajba sorolható :D Valaki nem tud esetleg egy jó tánctanárt ajánlani, akivel esetleg tapasztalata is van és tudna segíteni az alapokkal?

2023. febr. 24. 02:35
 1/10 anonim ***** válasza:
28%

Iskolai bulikon lehet különféle táncokat elsajátítani, de ott minden játszik. Sima szórakozóhely miatt nem érdemes táncórákat venni.


https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

2023. febr. 24. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2023. febr. 24. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De, érdemes. Várom a normális válaszokat.
2023. febr. 24. 17:40
 4/10 anonim ***** válasza:
57%

tánciskola


[link]

2023. márc. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

4:

Kérdés leírása...

2023. márc. 3. 21:18
 6/10 anonim ***** válasza:
igen, olvastuk, egyik sem vállal magánórát, mert általában az amatőr felnőtt iskolák nem verseny felkészítenek, tehát a magánóra ritka madár. de ettől még ráírhatsz az iskolára, ha van szabad tanáruk, akkor lehet hogy valaki elvállal. bár egy vagyonba fog kerülni, most szólok.
2023. márc. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5# le van írva
2023. márc. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
6: Ha valaki olvasta, akkor pedig világos hogy ajánlást kérek nem google találatokat a tánciskola címszóra, amit mint a leírásból kiderül már én is csekkoltam. Ez nem válasz, nem ez a kérdés, ha nem lesz más én is tudom bárhol lehet próbálkozni de egyelőre még keresek. Azt is tudom milyen árban mozog egy magántanár, nem ez az első szolgáltatás amit magánban vennék igénybe megint csak nem volt kérdés. Ha valaki nem tud semmit ajánlani, akkor semmi gond de nem kell csak azért ideírni valamit hogy elmondhassa válaszolt. Nem kötelező válaszolni, sőt van hogy felesleges, köszönöm.
2023. márc. 4. 01:06
 9/10 anonim ***** válasza:
Gyere próbáld ki INGYENES óráinkat.
2023. márc. 4. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
és ha én itt arcatlanul-névtelenül azt mondom, hogy válaszd a táncol talpak tánciskolát, akkor az miért lesz jobb, mint hogy kigooglizod az iskolákat és szétnézel melyik néz ki szimpatikusan neked?
2023. márc. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!