Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik tánc nem megeröltető?

Melyik tánc nem megeröltető?

Figyelt kérdés

Szeretnék táncolni, már régi vágyam és ami azt illeti sokat jártam szórakozni és ott is sokat táncoltam,de most szeretnék valami tanfolyamon résztvenni és oktatótól tanulni.Jelenleg szívizom gyulladásból lábadozom és járok gyógytornára is viszont még van engedve laza sport is és azért kérdeztem hátha van valaki aki tudna ebben segíteni. Elsősorba Salsán gondolkodtam.

31/F

Köszönöm.



2023. márc. 5. 20:25
 1/5 anonim válasza:
100%
Szia! Én táncos vagyok, nagyon sok műfajt kipróbáltam és nem igazán tudok olyat mondani, ami nem megerőltető. Amatőr latin táncot tudnék esetleg ajánlani, az kezdő szinten nem olyan vészes.
2023. márc. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia 🙂 Köszönöm, utána nézek. Esetleg tudnál ajánlani Budapesten valamit?
2023. márc. 5. 22:19
 3/5 anonim ***** válasza:

kacsa tánc

vonatozás

2023. márc. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én salsázom... Mondjuk 2 órát lenyomsz egy tánciskolában vagy egy buliban. Arra azért nem fogod azt mondani hogy nem megerőltető.


Bár szerintem alapvetően 2 órányi tánc kb 45 perc edzésnek felel meg :D


Ja hogy szívizom gyulladás. Akkor nem itt kéne megkérdezni, hanem egy orvost.

2023. aug. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A lassú ritmusú salsára esetleg nem megerőltető. Vannak tingli tangli lassú ritmusú salsa zenék amikre vánszorogni kell szinte, és vannak gyorsak is, ugyanúgy salsa mindegyik.
2023. nov. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!