Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sportcipő orrát, hogy lehet...

Sportcipő orrát, hogy lehet tágítani? Ha lehet egyáltalán.

Figyelt kérdés

Vettem egy sportcipőt, az elején kemény merevítő, védő rész van, ami nyomja a hüvelykujjam. Tehát hosszra jó, csak pár millimétert kellene szélesíteni. Bőr cipővel nem lenne gond, mert az tágul egy picit, ez a gumi/műanyag meg semmit. Van valami technika, amivel sportcipőt lehet tágítani?

Gondoltam veszek egy cipőtágítót, de lehet ez bőrcipőkhöz van.

[link]



#cipőtágítás #sportcipő tágítás #cipő tágítás
2023. márc. 11. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:

a linken szereplő jó,

én újságpapírt raktam bele régebben.

Én azóta nem veszek olyan cipőt, ami nem kényelmes.

2023. márc. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Igen, sajnos a gumi/műanyag nem tágul úgy lábra, mint a bőr.
2023. márc. 12. 23:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Sokat kell hazsnalni, hasznalattol ugyis megnyulik
2023. márc. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Cipőtágító sprével befujod kívül belül jól eláztatva

Fel húzol 2-3zoknit és úgy hagyod megszáradni a lábadon.


Vagy el viszed klasszikus cipézhez és ő ki tudja tágítani.

2023. márc. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi #3, #4 ! Inkább visszaküldtem. Sajnos már többször tapasztaltam, hogy a bőr cipővel ellentétben, ami tényleg felveszi a láb formáját, tehát nem gond ha egy picit nyom, sportcipőt nem lehet nyújtani. Pláne az problémás ha a merevítő a köröm felett is van, mert akkor minden lépésnél hozzáér. Egyébként régebben is mondták, hogy csak az szabad megvenni, amivel semmi gond, sincs, mert később egyre nagyobb baj lesz belőle. Illetve otthon kell sokat menni, de valami tényleg csak terhelésnél jön elő.
2023. márc. 15. 12:42
 6/6 A kérdező kommentje:

Persze az is lehet, hogy extra érzékeny a körmöm. Picit kicsi Nike Air Zoom Structure 24-től is belilult, pedig ennek nincs is merevítő az elején. Vettem egy 1/2 számmal nagyobbat, ez meg kicsit nagy, de ezzel egészen jól lehet kompenzálni. Nem is értem, nálunk miért nem lehet kapni. Úgyhogy inkább legyen pici nagy, mint kicsi. :)

[link]

2023. márc. 15. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!