Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék jógázni, de egyáltal...

Szeretnék jógázni, de egyáltalán nem vagyok hajlékony. Hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Tehát először arra gondoltam, hogy néhány hétig, hónapig nyújtó gyakorlatokat végeznék. Ehhez tudtok küldeni bevált videót vagy jó tanácsot adni?

Mennyi idő lehet mire annyira hajlékony leszek, hogy egy egyszerűbb jógát végig tudjak csinálni? Most annyira vagyok hajlékony, hogy a térdem érem el szinte csak, ha lehajolok. Kicsit túlzok, de majdnem ennyire rossz a helyzet minden részemen.


2022. júl. 12. 05:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj el jógaoktatásra, ott majd segítenek. Nem érdemes ennyit agyalni rajta, ha komolyan érdekel, el kell kezdeni.
2022. júl. 12. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jógázással. Komolyan
2022. júl. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Erre való a jóga, azért járunk, hogy rugalmasabbak legyünk, többek között. Erre fogva ne halogasd, te!
2022. júl. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Metionin ***** válasza:
56%
Kezd el jógázni és majd kialakul. Nem kell hozzá alapból hajlékonynak lenni.
2022. júl. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!