Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek el edzeni?

Hogyan kezdjek el edzeni?

Figyelt kérdés
Nincs motivációm

2023. márc. 11. 21:27
1 2
 1/14 anonim válasza:
Én általában street workoutos videókat nézek, ettől megjön a kedvem az edzéshez.
2023. márc. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 veterán vas ***** válasza:
100%

Gondolj a "hozadék"-ra.

Fitt állapot, egészségesebb élet, jobb megjelenés, álmélkodó csajok, irigy pasik....... 🤣

2023. márc. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs motivációd akkor addig sehogy. Mert csak szenvedés lesz. Aki bármilyen szinten eljár edzeni az valamiért csinálj. Egészsége miatt, megjelenése miatt stb. Ha nincs meg neked a kellő motiváció akkor hamar rá fogsz unni.
2023. márc. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nézhetem, ahogy edzel?
2023. márc. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Előszöt is, derítsd ki, miért nincs montivációd.


A pszichológia mai állása szerint a motiváció véges erőforrás és el tud fogyni. Tedd olyan nehézzé adolgokat, amik elvonnak az edzéstől, amennyire értelmes keretek között lehetséges és tedd olyan könnyűvé az edzés megkezdését, amennyire csak lehetséges.


Másodszor, az embernek megvan az a hülye szokása, hogy nem szeret csalódást okozni. Vagyis tedd magad elszámoltathatóvá valaki felé.


Az sem árt, ha megszokássá teszed az egészet, mint reggel a mosakodás, kávé, fogmosás. Valami, amit gondolkodás nélkül csinálsz. Ezt kialakítani viszont hónapokba telik.

2023. márc. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2023. márc. 12. 21:45
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha nincs motivációd, miért akarsz edzeni?!
2023. márc. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Mert
2023. márc. 13. 16:33
 9/14 anonim ***** válasza:
54%
ne eddz,olyat csinálj amihez van motivációd
2023. márc. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Jól van értettem oké.

Felfogtam nem fogok edzeni!

Inkább leszek dagadt.

Majd átmegy a seggemen egy kocsi.

SOHA TÖBBET NEM EDZEK NEM SPORTOLOK ABBAHAGYOM A FOCIS KARRIEREMET ES MINDENT!!!!!!

2023. márc. 14. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!