Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Román felhúzást mekkora...

Román felhúzást mekkora súllyal érdemes csinálni?

Figyelt kérdés

A farizom végez ugye aktív munkát, de a hát izmai, úgy cakkumpakk stabilizálnak. Na most nekem az a problémám, hogy a hátam bármelyik izma előbb feladja, mint a farizmom. Úgy vettem észre magamon, hogy a felsőháti szakasz adja fel legelőször, aztán a gerencmerevítő izom, de ekkor még a farizmom bőven terhelhető lenne, csak már görbe lenne a hátam. Tudnék csinálni 80 kilóval 8-10 ismétlést Pre9-be, csak az 5. ismétlés után a hátam már nem bírja, viszont a seggem bírná.

Ha pedig a hátizmok erejéhez képest lövöm be az ismétlésszámokat és a súlyt, akkor az lófütty terhelés a farizomnak.

Szóval valami tanács?


2023. márc. 29. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Manapság már minden politika.
2023. márc. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
En pre9 ellenes vagyok, ezert a farhatra szavazok.
2023. márc. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
A farhát limitáras egyelőre.
2023. márc. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Eroltesd aztan majd belejosz par honap alatt, ugyis kap hat edzesen is.
2023. márc. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értelmes válasz esetleg?
2023. márc. 29. 20:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Hat mit varsz? Ha gyenge a hatad eddz ra tobbet 🤷 gondolom nem edzel tul regota ha 80al megy. Pl eddz mashogy is fenekre meg tegyel be extra hat edzest vagy gyakorlatot. Mindenkinek mas fejlodik konnyebben, magadhoz kell igazitanod.
2023. márc. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A román felhúzás inkább lábból megy, mint hátból.
2023. ápr. 4. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az ahelyzet, hogy a zebracsorda olyan gyors, mint a leghosszabb zebra benne. Ugyanez igaz az izmaidra is egy összetett gyakorlattal.
2023. máj. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!