Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért olyan bunkók a szülők,ho...

Miért olyan bunkók a szülők,hogy a felnőtt szabadtéri kondiparkba engedik a kisgyereket?

Figyelt kérdés
A hatalmas játszótér mellett van. Illetve nem, kettő darab játszótér között egész pontosan. Anyuka vagyok,szóval nem gyerekellenességből írom. De miért ilyen taplók az emberek? Ráadásul kisgyerekeknek sérülésveszélyes a hely. Ma kb 10 kisgyerek volt ott,alig tudtam mozogni,az eszközök felén meg ültek a szülők és zabáltatták a gyerekeket.
2023. ápr. 1. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt is játszótérnek nézik. A tesóm gimnáziumába ami általános iskola is, most épült egy kisebb kondipark az udvaron. Délután ott lógnak rajta a kölykök, többnyire általánosiskolás lányok, fejjel lefelé, vagy ahogy jólesik nekik. Bár ők nem kisgyerekek, de hasonló lehet a helyzet.
2023. ápr. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is utálom az ilyen embereket. Utána meg én vagyok a szar, ha a rudakon ugrálás közben rászólok a gyerekre, hogy menjen arrébb, mert fejen lesz térdelve.
2023. ápr. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert ilyen tahók az emberek. Magukon kívül mást nem látnak. Persze tisztelet a kivételnek, az ne vegye magára.
2023. ápr. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A nagyobbak nem zavarnak, hadd próbálgassák. De a kisebbeket oltári bunkóság oda engedni. És a hülye megjegyzéseik is idegesítőek. Pl megkérdezte a kisgyerek,miért vagyok topban a hidegben. Az anyja meg nem azt mondja,hogy sportol a néni,hanem ilyen lebiggyesztett pofával végigmér: "nem tudom". Szóval szülőként néha elcsodálkozom,mik vannak,én miért nem vagyok ilyen?
2023. ápr. 1. 21:48
 5/8 anonim válasza:
Küld őket arrébb.
2023. ápr. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tapló, csak tudatlan. Sőt, szerintük te vagy a tapló, hogy a "mászókán" elveszed a helyet a gyerekektől. Nem tudom, hogy valami támogatás volt-e ezekre a szabadtéri kondigépekre, de mifelénk is telepítettek egyet egy általános iskolában amivel egy épületben óvoda is van. Az én időmben még hintát, libikókát meg ilyeneket csináltak a suli udvarán. És a szülők is azt látják, hogy jaj de szép zöld mászókákat építettek, amiken ugrálnak a gyerekek... Szerintem az iskola igazgatója sem tudja, hogy mire való, a kis pulyák meg ugrálnak rajta, mint a majmok.
2023. ápr. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Lehet..még kedvencem,mikor az egész margitszigeten a 30cm széles futósávon biciklizik a gyerek..just why
2023. ápr. 1. 22:36
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne is mondd, en sem tudom oket megerteni. Pont a minap fogadott a kovetkezo kep kutyasetaltatas kozben: Apuka gyerekekkel a kondiparkban, o vedeli a sort, mobilon bekapcsolva valami iszonyu gagyi zene max hangeron, a gyerekek pedig ugralnak az egyik gepen, a rendeltetesetol szogegyenesen eltero modon igenybe veve azt.
2023. ápr. 2. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!