Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kirándulás / túrázás esetén...

Kirándulás / túrázás esetén ki hogyan kezdett neki?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 4. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Ráültem anyám szovjet biciglijére és átkeveredtem a szomszéd faluba.
2023. ápr. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A Kéktúrára gondolsz, hogy érted a nekikezdést? Mi vettünk füzetet és az Írottkőtől elindultunk. Alkalmanként 20-35 km-t megyünk, a terepviszonyoktól függően.
2023. ápr. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igény meghatározás, felszerelés megvásárlás, útvonal terv anyukám kezébe nyomás, aztán megyek.
2023. ápr. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vettem egy alap felszerelést, amit az idők során fejlesztgettem, bővítgettem. Mi érdekel konkrétan? Egyedül kezdenél bele?
2023. ápr. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Vettem egy cipőt, nadrágot, hátizsákot még egy túrabotot

Először a közelebbi helyeket csináltuk de belekezdtünk a Dunántúlba is.Ket napos túran meg elmegyünk mind a két irányba.napi 25 max 30 km.

2023. ápr. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Regisztráltam a túratársra, vettem jó bakancsot...
2023. máj. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jött egy katt egy tátrai túra után, elsős egyetemistaként elkezdtem a kéket. Több külföldi csúcson jártam, beleszerelmesedtem a hegyekbe. Most a DDK-t csinálom már, a barátaim is megfertőztem vele:D
2023. jún. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kimentem a lakásból, hogy teszek egy kis sétát, véletlenül 6 órás erdei kirándulás lett belőle. Akkor megszerettem és azóta is járok rendszeresen :)
febr. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!