Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok futócipőt ajánlani?

Tudnátok futócipőt ajánlani?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok, 77-78kg. Rendszeresen járok konditerembe, súlyemelő edzéseket csinálok, de most egy kisebb vállsérülés miatt nem tudok járni határozatlan ideig.

Szeretnék elkezdeni futni, hogy addig is formába tartsam magamat, amíg nem járok a terembe. Ehhez szeretnék venni egy futócipőt, mivel elég kényes erre a térdem. Tudnátok ajánlani nekem párat? Fogalmam sincs, hogy milyen árak vannak, 20-30-40e környékén vannak értelmezhető minőségűek? Főként betonon, bicikliúton futnék vele, de néha lehet lenéznék vele az erdőbe földútra is. Megköszönöném ha segítetek!



2023. ápr. 6. 16:49
 1/3 anonim válasza:
100%
Szerintem mindenképp kifejezetten futócipőboltban kérj segítséget, a Spuri futóboltot tudnám erre ajánlani. Ingyenes felmérést végeznek és a talpad, lábfejed formája, valamint egyéb igények (pl. milyen terepen, mennyit szoktál futni) alapján tudnak ajánlani neked megfelelőt, amit ott helyben tudsz is tesztelni.
2023. ápr. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hoka


Betonra van.

2023. ápr. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is a Spuri futóboltot ajánlom, vagy valamelyik vidéki futóboltot, ha nem budapesti vagy. Márka alapján nem tudhatod, hogy neked melyik a legjobb.

A Hoka nagyon jó márka, sokfajta cipőjük van, de fel kell próbálni többfélét, szakemberrel érdemes beszélni. Én neutrális puhább talpú cipőket használok. Terepre Hoka Speedgoat 4-et, aszfaltra viszont Asics Novablast sorozatbol vannak cipőim. Érdemes időt szánni a cipő próbákra, lábvizsgálatra mert hosszútávon megvédhet sok sérüléstől.

2023. ápr. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!