Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol veszitek jó áron a sportsz...

Hol veszitek jó áron a sportszetteket? (lányok)

Figyelt kérdés

2023. ápr. 15. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Olcsón a decathlonban lehet venni, jókat én a Biotechtől vagy a MyProteinről szoktam rendelni. Utóbbi teljes áron elég húzós, de mindig van nagyobb akciójuk.
2023. ápr. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem a leggings-t lassan el kell felejteni, már ha van valakinek egy kis esze, ha csak a magamutogatás a cél a teremben és máshol ahol felveszi valaki, akkor okés persze, csak ha egy ostoba élő szexbábunak nézik, akkor ne csodálkozzon, mert kb annyit is ér !
2023. ápr. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Mi a baj a leggingsel? Királygábiros macinaciban meg garbóban kellene edzeni?
2023. ápr. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
21%
Semmi baj nincs a leggingsel, ha tudod viselni, tehát nem nadrágként, mivel nem az, hanem egy vastagabb lábfej nélküli harisnya, amit hosszú felsővel illik hordani ... Vagy agyatlan liba is lehetsz aki közkincsé teszi a vénuszdombjának meg a valagának a vonalait
2023. ápr. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Avair2010 ***** válasza:
20%
Én sehol. Az legalább nem kerül semmibe. Ellenben mégis ha megkapok egy örökséget, amit várok... de még nem tudom, honnan fogom beszerezni, csak azt, hogy tuti nem Hervis lesz a bolt neve. 1 hónap alatt vált le a talpa a csukámnak, amit ott vettem, és vissza se fizették az árát vagy valami...
2023. ápr. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!