Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyit kell edzenem hogy...

Mennyit kell edzenem hogy szeptemberre kinézzek valahogy?

Figyelt kérdés

Nem az étkezéssel van a baj rendesen eszek nem eszem hízlaló ételeket. Ha mindennap edzek szeptemberig elérhetek valamit? Mennyit kéne edzenem illetve milyen intenzitással? Ha van motivációm valamihez akkor az általában sikerül szóval remélem ez is menni fog...

Köszönöm a válaszokat előre is!:))



2023. ápr. 24. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

"Nem az étkezéssel van a baj rendesen eszek nem eszem hízlaló ételeket"

Ez a mondatod egy paradoxon, amiből látszik, hogy fogalmad nincs a táplálkozás alapjairól. Melyek a hízlaló ételek? Van erről egy lista? A kalóriaszámolásról semmit nem tudsz, igaz?

"Mennyit kell edzenem hogy szeptemberre kinézzek valahogy?"

Erre a kérdésre hogy lehet konkrét választ adni? Mi az, hogy mennyit? Mi a mértékegység? Mi az, hogy valahogy kinézni? Milyen állapotban vagy most? Milyen az aktuális formád? Mik a jelenlegi maxaid az alapgyakorlatokban? Százezer kérdést fel lehetne tenni, hogy valami konkrétumot meg tudjunk fogalmazni. Edzés alatt egyébként ugye konditermi súlyzós edzésre gondolsz, nem valami otthon igénytelen YouTube videós "25 min low impact workout" típusú ugrálgatásra?

2023. ápr. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem bunkóságból de a leírásból tényleg lejön, hogy az elméleti háttér nincs meg. Mindenesetre mindenképp intenzíven kell edzeni, illetve időszakosan hullámoztatni az intenzitást (bár nem az első 5 hónapban), túl sok ember van a teremben aki csak lejár elfáradni és öt éve ugyanazokkal a súlyokkal eddz, és nem azért mert megközelítette a genetikai határait. Kezdőként 5 hónap alatt is lehet annyi változást elérni, hogy látszódjon, főleg ha alapvetően vékony vagy. Egy edző nem ártana.
2023. ápr. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
ebből csak akkor valósulhat meg valami és jóbol mondtam hogyha utánanézel frankón az étkezésnek,és az edzésnek hogyan is nézne ki ez az egész dolog
2023. ápr. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Ha mindennap edzek szeptemberig elérhetek valamit?"


A kilincset talán

2023. ápr. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazából azért nem járok el és csinálok igénytelen youtube videókat mivel nem szeretnék kifejezetten izmos lenni hanem nagyon vékony és inkább a testtömegemből szeretnék leadni. Egészséges étrend alatt azt értem amit olvastam róla: kevesebb édesség több zöldség, gyümölcs tápanyagban gazdag ételek egyszóval mindenből szabad enni csak mértékkel. Nyilván édességből nagyon keveset. Tudom hogy nem vagyok túl jó a témában de ezt elég egyértelmű mert ha tudnám mit kell csinálni akkor nem írnék ki buta kérdéseket ide.
2023. ápr. 24. 22:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Szóval fogyni szeretnél. Akkor valami kariojellegűt iktass be hetente legalább háromszor. Emellett olvass utána a kalóriaszámolásnak.
2023. ápr. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!