Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Honvédelemnél a T4 edzettségi...

Honvédelemnél a T4 edzettségi szinthez pontok számítás hogyan történik?

Figyelt kérdés
Honvédelemnél a T4 edzettségi szinthez hány pontot kell elérni hogy megfelelő legyen? Úgy értem a kérdést hogy írja hogy hány ponttól megfelelő, de hány fekvőtámasz hány pontot kapunk, hogyan számolják? Ugyanígy mi a helyzet a többi gyakorlatnál? (fekvőtámasz, felülés, futás, húzódzkodás).
2010. okt. 9. 18:43
 1/3 anonim válasza:
van egy táblázat, ami tartalmazza hogy fekvőből, felülésből, húzódzkodásból mennyit kell teljesítened, valamint hogy 3200m-en mennyit kell futnod...ki tudod általa könnyedén számítani, hogy mit vagy mennyit tudsz most. ha jól tudom (nem fix) 240 a T3 edz szint és 260 a T4. ha minden igaz, ez a diagram vagy táblázat letölthető a zmne pont huról. sok sikert
2010. okt. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, azóta megtaláltam köszi. Feladatonként van minimális pontszám? Vagy összességében kell 240-nek lennie?
2010. okt. 18. 22:53
 3/3 anonim válasza:
összeadják, és a végén kell T3 esetében 240-nek lennie minimum, és 260-nak a T4 esetében, ha jól tudom. mindemellett hiába van meg a végpontszámod, ha például úgy jössz ki 245-re, hogy gyenge a futásod(itt is van min. részpont) de jól nyomtad a fekvőt, nem leszel megfelelő. magyarul: futás, fekvő, felülés összedva is legyen meg a megfelelő pontszám, de külön gyakorlatrészenként is kell egy minimum szint. remélem segítettem:)
2010. okt. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!