Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért választja sok ember az...

Miért választja sok ember az edzőtermet a kuzdősportok helyett?

Figyelt kérdés
A kuzdősportok sokkal jobban felkészítenek egy éles helyzetre,és meg is szokja a fájdalmat az ember,de a fiatalok 95% a mégis a konditermet vàlasztja

2023. máj. 17. 20:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
mert az emberek nem éles helyzetekre készülnek és a fájdalmat sem akarja senki megszokni.A testüket szeretnék formálni átalakítani fogyni,izmosodni,ehhez pedig ez a sport kell
2023. máj. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
97%
Mert a konditerem nagyobb divat, szélesebb körben elérhető, nem kell egy órarendhez alkalmazkodni (stb.). Ettől függetlenül a súlyzós edzés nem jobb választás, mint a küzdősport, ahogy a küzdősport sem jobb választás, mint a súlyzós edzés. Egyéni, hogy ki melyiket preferája. Hogy az éles helyzetre, Lakatos Fernándó és a késes tesói ellen mi készít fel, azt hagyjuk.
2023. máj. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
2:Hát igen.Ez igaz,hogy mindenkinek más a jobb.Viszont egy mexikói ketrecharcosba,aki gyerekkorától a Ciudad juarezi gettóban verekedett,na ahhoz egy Lakatos Fernando bármivel is kevés lesz.
2023. máj. 17. 20:28
 4/23 A kérdező kommentje:

Ezt nagyon sokszor szokták kifogásként használni,hogy

“úgyis leszúr a 10 c…..’’,

viszont ez nem igaz.


Régebben,amikor lejártam még tiniként Krav Magázni,az edzőm mesélte hogy 2 c típusú kést fogott rà,hogy adja el nekik olcsóbban az autóját.

Ekkor az ő kiállása azt mutatta hogy nem érdemes vele baszakodni,ezért elmentek.


Nyilván vannak szélsőséges esetek,de abból Magyarországon nagyon kevés van.Csak a legelvetemültebb drogosok csinálják azt.

Én voltam Moldovában,és azt kell hogy mondjam,hogy az ottani bandák szétcsapnák az itteni “tezsvíreket”

2023. máj. 17. 20:33
 5/23 anonim válasza:
24%

Nem tudom, én párszor elgondolkoztam rajta, de ahová le akartam menni, hát.

Szerintem az ilyen helyekre bűnözők járnak elsősorban.

Sok a ki ha nem én alak.

Inkább otthon fekvenyomok, húzódzkodok stb.

2023. máj. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

5:Hát igen, meg nem mindig a legkedvesebben bánnak az emberrel, ezt tudom..


Mondjuk én már megszoktam ezeket,szóval lehet nekem mas

2023. máj. 17. 20:40
 7/23 anonim válasza:
100%

Jó, de érted én sportolni mennék le, tehát nem akarok senkit laposra verni.

Futottam, bicikliztem, kosaraztam, pingpong, testépítés, crossfit, úszás minden szar megvolt, de én ahol voltam küzdőn, nem éreztem jól magam.

Ennyi.

2023. máj. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

"2:Hát igen.Ez igaz,hogy mindenkinek más a jobb"


Most akkor mi a kérdés?😀első kommentbe is le lett írva a válasz.Az emberek nem akarnak verekedni mondjuk?vagy pl egy átlagembernek fontosabb az hogy hogy néz ki mint az hogy hogy verekszik?

2023. máj. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
74%
A legtöbben 15-16 évesen kinőnek ebből a netflixes bunyózós irreális kamu baromságból, és helyette igazi sportágak felé kezdenek el orientálódni.
2023. máj. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
9:Nem tudom hogy miért lenne Netflixes és baromság.És kifejtenéd hogy miért ne lenne igazi sport?
2023. máj. 17. 21:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!