Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagyon sovány, nyomi srácok,...

Nagyon sovány, nyomi srácok, hogyan éltétek túl az első heteket a konditeremben?

Figyelt kérdés
Barátok, támogató társaság nélkül.

2023. máj. 18. 12:16
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Mit kell túlélni? Mire számítasz? Szerinted ha soványként bemész, akkor meg fognak verni? M lesz az első hetek után? Kigyúrod magad néhány hét alatt, és utána te fogod verni az új sovány vendégeket? A valóságban a konditerembe járók 70%-a sovány/túlsúlyos. Nem kell semmit túlélni, nem fog veled senki foglalkozni, nem fog senki rádnézni sőt ha segítséget kérsz, akkor egyszerre hárman fognak odamenni hozzád oktatást tartani, úgyhogy ne aggódj, túl fogod élni az első heteket.
2023. máj. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Régebben párszor voltam konditeremben, de folyamatosan kínosan éreztem magam a tükör előtt látva, hogy hogy nézek ki... Pár alkalom után már nem mentem le többet.
2023. máj. 18. 12:42
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor a probléma a te fejedben van sajnos, nem a realitással. A konditeremben nem tudom, ki előtt szorongsz, amikor ha lemész vékonyan, akkor 10-ből 8 ottani embernél már kapásból jobban nézel ki, az tuti. Lehet, hogy egy pszicholúgus tudna segítene a komplexusaidon.

Ne félj lejönni a terembe!

2023. máj. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
176 centi 52 kiló...
2023. máj. 18. 12:48
 5/10 anonim ***** válasza:
13%
A nagy francokat! Engem is kiröhögtek, meg gúnyolódtak rajtam első napon. A másodikon úgyszintén. Harmadik lehetőséget nem adtam nekik, de magamnak sem, hogy olyan helyen töltsem el az időmet, ami tele van önelégült kis mocskokkal. Ráadásul rosszul is éreztem magam abban az idióta közegben. Inkább elmentem a pékségbe rétest venni és jóízűen benyomtam. Hamar rájöttem, ez amúgy sem nekem való.
2023. máj. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Leszartam, senki nem kötekedett. 57 kilóval, 178 centisen kezdtem még régen. Ma pedig már megkapom, hogy "jó a genetikám" meg hasonlók, csak mert évekig precízen dolgoztam, most olyan 79 kiló körül vagyok, persze bőven van még hova fejlődni. Vegyél fel esetleg egy hosszú ujjú pólót (nálunk a ducibbak csinálják így) és állj neki edzeni.
2023. máj. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%

"Engem is kiröhögtek, meg gúnyolódtak rajtam első napon"

Nehezen hiszem ezt a történetet, tekintve hogy ez a kommentelő minden második kérdés alatt trollkodik több kategóriában is, de tegyük fel, hogy igaz. 100-ból 1 terem, ahol az ilyesmi előfordulhat, és az is Borsod megye zsákfalujában a művház pincéjében létrehozott rozsdás kondijában. Nyugodtan nevezd meg ezt a termet, ahol ez az eset történt veled. Ha igaz, akkor megnevezheted nyugodtan.

2023. máj. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tudtok olyan termet Pesten, ahol nem kell recepcióssal beszélni, hanem kártyával be lehet menni?
2023. máj. 18. 12:59
 9/10 anonim ***** válasza:
88%
Az nr1 fitness hálózat ilyen ,nicns személyzet
2023. máj. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elotte evekig boxoltam ugyhogy nem voltam olyan bena, de enis girnyo voltam nagyon. Amugy semmi extra 🤷 ott meg kontaktalni se kell senkivel. Mindenki magaval foglalkozik, leszarjak ki mit csinal
2023. máj. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!