Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lovagolni szeretnék érdemes...

Lovagolni szeretnék érdemes lenne újra elkezdenem?

Figyelt kérdés

2 évig régebben jártam lovagolni, de elegem lett hogy végigjárva egy jópár lovardát, egyik se volt jó. Mindig kezelhetetlen lovat adtak nekem, nem tanítottak meg sehol normálisan lovagolni, alig párszor vágtáztam. Már elment a kedvem a lovardáktól, de nagyon szeretnék újra lovagolni. Többször eszembe jutott hogy keresek valakit akinek van lova, és amikor ideje engedi akkor tanítana engem, persze nem ingyen, de megfizethető áron. Csak hobbiból érdekel, már nagyon rég ültem lovon és mostanában is gyakran jön elő hogy újra lovon akarok ülni. Nagyon hiányzik már.

Találhatnék szerintetek valakit aki hajlandó lenne segíteni nekem ilyen "feltételek" között? Hol kéne keresnem?

Pesti vagyok.

Köszi aki ír. :)


2010. okt. 10. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Olyat aki saját lován oktat, nem ismerek személyesen, de ismerek pest környékén 1-2 helyet, ha gondolod megírom (írj rám privátban).

Milyen szinten vagy? Hány éves vagy? Mennyit vagy hajlandó fizetni, utazni?

(Azaz van egy ismerősöm, aki régebben 1-2 embert oktatott a saját lovával, de olyan képzett lovai vannak, hogy nem szívesen enged rájuk kezdő embert...)

Egyébként a lovaglás jó, ha megenedheted magadnak, meg van időd, akkor kezd el újra :)

2010. okt. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi hogy írtál!

17 vagyok, hát szintileg nem tudom...alapokat tudok, nem vagyok futószáras, de pl legutoljára ahol voltam ott futón kezdtem mert azt mondta az oktató hogy kell mit javítani. Utazni ha lehet max 1-másfél óra. De eddig olyan helyekre jártam ahol hamar oda lehetett volna jutni, csak a végén kb 20 percet kellett sétálnom mert kint volt a semmi közepén...ezt nagyon nem "díjaztam" mert már akkor elment az egész lovaglástól a kedvem (mindenhol ilyen?)

2500ft-nál többet nem szívesen költenék többet, mert mint mondtam, csak simán hobbiból érdekel, nem akarok semmi mást, semmi komolyat. Nem akarok felkapott, puccos helyre menni.

2010. okt. 10. 22:07
 3/4 anonim ***** válasza:
ment privát
2010. okt. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

nos hidd el az valamilyen szinten jó ha kezelhetetlen lovon ülsz,hidd el nekem sok mindenre megtanít =)

egyébként kezd újra bátran ;)

2010. okt. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!