Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért nem fordult vissza...

Miért nem fordult vissza Suhajda Szilárd?

Figyelt kérdés
2023. máj. 29. 10:28
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%

#8 Az utolsó facebook bejegyzését a 2-es alaptáborból írta, már itt rosszul volt, ezzel is kezdi a bejegyzését. Aztán utána ellő egy csomó - gondolom kötelező - reklámot. Egyébként ez is lehetett szerintem részben a veszte, hogy nem saját pénzből ment, hanem szponzorálták cégek a reklámért - és az elvárt sikerért - cserébe. És rajta volt a nyomás, hogy nem fordulhat vissza, fel kell érnie a csúcsra, mert rengeteg szponzor rengeteg pénze benne van ebben. Hát mit szólnának, ha már a 2-es alaptáborból visszafordulna?!


[link]

2023. máj. 31. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
75%

"Csak érdekességképpen a főszponzor, a kyocera everest expedíció 2023 elég gyorsan törölte a honlapját, micsoda mocskok."

A keresés leállítása után két napon belül már nem élt a lap. Ennyire kellett nekik a szponzorált. Majd keresnek új balekot, akinek dobhatnak csontot...

2023. máj. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%
Kettős érzésem van az egésszel kapcsolatban. Egyrészt, bár én nem értem sem a csúcsok megdöntésének vágyát, sem az extrém sportok és az adrenalin utáni szenvedélyt, de elismerem a teljesítményt, és hogy sok esetben az ilyen merész "kalandoroknak" köszönheőek a felfedezések, és rengeteg pozitív példát mutathatnak. Másrészt viszont, mindig mérlegelni kell, hogy amit teszel, milyen hatással van a környezetedre, és megéri e a kockázatot a dolog. Szerintem, ha gyereked van, felelős vagy érte, hogy mindent megtegyél, hogy felneveld.Sőt, elsődlegesen ő érte vagy felelős, csak utána következhetnek a saját ambícióid (egy ideális világban) Részemről az egész vállalkozás túl rizikós ilyen szempontból, de persze ez szubjektív.
2023. jún. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
81%
Edmund Hillary első gyermeke egy évvel azután született, hogy megmászta a Csomolungmát. A mai hegymászók nem tudom miért nem hagyják abba a kockáztatást, ha már családjuk van, vagy ne vállaljanak családot. Apának lenni felelősséggel jár!
2023. jún. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Én azt mondom, ha valakinek családja, szerettei vannak, ne válasszon önként olyan tevékenységet, ahol nagy a halál valószínűsége ( még ha el is fogadja a környezete. )
márc. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!