Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Suhajda Szilárd miért Klein...

Suhajda Szilárd miért Klein Dávid nélkül ment a Mount Everestre ?

Figyelt kérdés
2023. máj. 4. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
mert dávidnak legalább volt esze, nem akart halálba menni.
2023. máj. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Lehet Klein Dávidnak más dolga akadt, vagy nem készült fel eléggé. Miért kérdezed egyébként?
2023. máj. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Már évekkel ezelőtt megbeszélték, hogy külön utakon folytatják. Dávid holnap indul egy másik expedícióra Kerekes Bencével.
2023. máj. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#3-as!

Hová mennek, miért nem akartak eggyütt mászni?

2023. máj. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
38%
Van már olyan csúcs amire Dávidnak sikerült felmászni? Mindig csak azt hallom hogy viszzafordult, lesérült, rosszul volt.
2023. máj. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

#5

Szerintem nagy erény az is, ha valaki vissza tud fordulni, persze ő tényleg arról híres nem ér fel a csúcsra...

2023. máj. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kollár is elmondta, hogy nem a palack hiánya volt a baj, hanem a felelőtlenség (ez az én megfogalmazásom), hogy egyedül ment. Kisebb hegyre se megy az ember egyedül kirándulni, vagy barlangba se megy le az ember egyedül, főleg ha apa. Az is oké, hogy nem segít neki serpa, de az alap, hogy nem egyedül próbálkozik. Egyébként például Edmund Hillary első gyermeke egy évvel azután született, hogy megmászta a Csomolungmát. A mai hegymászók nem tudom miért nem hagyják abba a kockáztatást, ha már családjuk van, vagy ne vállaljanak családot. Apának lenni felelősséggel is jár!
2023. jún. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!