Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Újra szeretnék elkezdeni...

Újra szeretnék elkezdeni horgászni, mit kell beszerezni (engedélyek) hogy napijegyeket tudjak váltani?

Figyelt kérdés

15 éve voltak papirjaim utoljára.

Horgász vizsgám van.


2023. jún. 18. 22:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Tudtomal a vizsgáról van egy igazolás. Az biztos kell, nekem a lelkemre kötöttlk, hogy vigyázzak rá, mert sehol sincs regisztrálva, tehát elhagyom, vizsgázhatok újra. Én kb 20 éve vizsgáztam. Valami társaságnál tagnak kell lenni, ott kapsz állami jegyet is. Azzal már válthatsz napijegyet bárhol.

Pl. amikor csak napijegyeztem és nem volt egy fix helyem, ilyenkor a duna valami olcsó szakaszára váltottam éves tagságot annak idején, mert így pár ezresből megvolt, az év, viszont néha a duna adott szakaszára mehettem bármikor.


De javítson ki valako, ha vátozott, amióta nem vagyok aktív.

2023. jún. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!