Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Macatron tapasztalatok???

Relax... kérdése:

Macatron tapasztalatok???

Figyelt kérdés
Kérdés azokhoz aki tapasztaltak màr hasonlót és egyben vélemény is mert használom. 37 vagyok 86kg(voltam) heti 4-6 edzés kondi-kerkékpár-futás-foci keverék.Ahogy epp kiadja. Gyakrolatilag már a komlpex Scitec palettát probáltam de ilyet még nem tapasztaltam. 2,5 doboz Macatoronnal tartok, 3 volt az eredeti terv, ez mellett napi 10g Creatint es Whey prot használok(reggel 1 adag és edzés után)A kajám nem profi tömegnövelő étrend kigrammozzva de anyagi lehetőségeimhez mérten mondhatom h minőségi, oda figyelek h mit és mennyit eszek. Oké tudom ez kaja témaban keves adat,de légyszi ne akadjatok itt fönn. A lényeg,hogy jelen pill 83kg vagyok. Ennek a jó oldala h ilyen szállkás még sosem volt,gyakorlatilag kint van mindenem,de a mérlegre már alig merek ráállni. Elfogyok vagy mi lesz a vége????nyilván kivégzem màr a 3.dobozt de basszus a Maca ilyen durván leszed???? Egyértelműen érzem másban is a pozitív hatását,jó cucc de lehet legközelebb be kellene előtte tömegelni aztán jön a szállkásítas Macaval??!!! Es mondjuk akkor lehetnék egy nagyobb tömegű viszont szárazabb forma?! Koszi a választ
2023. jún. 20. 12:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!