Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vásárolt már valaki GazoFitnes...

Vásárolt már valaki GazoFitness terméket? Mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
Szeretnék itthonra összehozni egy kis “gyúrós” sarkot. Bevásárolnék hozzá, a Gazo tűnik a legolcsóbbnak, de azok a csőszerű rudak meg nem is tudom mivel feltöltött súlytárcsák hát… Elbizonytalanítanak.

#testépítés #otthoni edzés #Gazo #GazoFitness
2023. jún. 11. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Rúdnál mindig azt kell nézni, hogy mekkora a teherbírása. Lehet kapni fillérekért 220 centis rudakat, aztán csapkodod a tenyered örömödben, majd látod a leírásban, hogy maximális terhelhetőség 120 kiló. Tudom, hogy a leírt ajánlásnál a valóságban nagyobb terhelést is kibír, de azért éveken keresztül nem szívesen guggolnék a nappaliban 150 kiló fölötti súlyokkal, amit egy több tíz kilóval kisebb terhelhetőségű rúdra pakoltam fel. Fekvenyomó padoknál ugyanez a helyzet. Pár tízezer forintért találni tök jó kis széles padot, aztán maximális teherbírás 100 kiló. Na most arra ráfekszem a 85 kilómmal, plusz kiveszem az üres rudat, akkor már túl is léptem. Egy ilyen padon mernél nyomni három számjegyű súlyokat?

Súlytárcsánál ha a cementtel töltött tárcsákra gondolsz, akkor azt most felejtsd el. Néhány felhúzás, és szét is megy a cementes tárcsa. Ha már rászánod a pénzt, akkor acél súlytárcsákat kell venni. A gatyád rámegy, de évezredekig megmarad. Én haveri alapon vettem 150 kilónyi acél tárcsát majdnem 120 ezer forintért, tavaly, de azóta ez még durvább, pláne piaci alapon. Sajnos egy olyan otthoni gym, ami alkalmas a hosszútávú progresszióra és a kielégítő edzésminőségre, az egy zsebbe nyúlós beruházás.

2023. jún. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem gazo van vettem belole sokat nêzd edzeni lehet vele engem az zavar benne hogy ku.rva nagyok tehat felrakok 20kilo kezisulyzo ugy nez ki mint a terembe a 60kilós😀
2023. jún. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ok köszönöm, inkább kihagyom.

Súlyt amúgy megoldom, mert esztergályos vagyok. Egykezeseket is esztergáltam már, francia rúdat viszont kénytelen leszek venni máshol akkor.

2023. jún. 11. 15:21
 4/5 anonim ***** válasza:
2# gondolom cementes
2023. jún. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vagy ott a használt súly, cucc vásárlás gyakran fél áron.

Pár éve jófogásról szereztem be +100 kg vas súlytárcsát 600ft/kg áron.

2023. jún. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!