Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi idő után lesz valóban...

Mennyi idő után lesz valóban látványos az ilyen videókban kínált eredmény edzés terén?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 éves lány vagyok, 160 centi, 45 kiló. Vékony vagyok, nem kórosan, hanem úgy, hogy jól érezzem magam. Viszont a kondícióm nem a legjobb, emiatt elkezdtem itthoni edzéseket végezni.

Igyekszem az egész testem megmozgatni, különös figyelemmel vagyok a fenekemre és a hasamra, ugyanis ezeken a területeken akarok látványos eredményt elérni. Napi kb. 15-15 percet szánok intenzíven, videós edzésekkel egy-egy területre. Példának linkelek is:

[link]

[link]

Valójában mennyi időbe telik, amíg (étkezésre is odafigyelve) ilyen edzésekkel látványos előrehaladásom lesz?

Tanácsokat is szívesen fogadok! :)


2023. jún. 23. 06:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Remek formában van ez a nő, a 4. percben már szuszog, de ha rátörne mondjuk a texasi láncfűrészes, tuti összekapná magát se perc alatt. 😃
2023. jún. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ilyen edzesekkel latvanyos eredmeny nem lesz, foleg nem 15 perc alatt. Viszont kezdo lanykent egy kicsit meg ezekkel is fejlodhetsz.
2023. jún. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ettől? Soha.
2023. jún. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Itt nem értem mi a cél. A videóban lévő lány se néz ki sehogy, nagyon vékony és így is alig látszik az izomszeparáció. Ahhoz, hogy te is így nézz ki elég ha lefogysz és ilyeneket csinálsz, de az inkább étrend kérdése, nem edzés.

Ha segg izmot akarsz növeszteni (napi segg) akkor rendesen guggolni kell súllyal.

2023. jún. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nekem már az is elég, ha lesz egy kis kondim 😅

Sajnos a guggolás nem opcionális a térdem miatt

2023. jún. 23. 16:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi a baj a térdeiddel?
2023. jún. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%

A térdről: nekem is kattog/ropog ezerrel. Már ha leguggolok egy cipőfűző kötésnél, akkor is. A guggolásoknál is elég zavaró. Hát ez ilyen.

Amúgy nem nagyon értem, hogy miért írják le a videókban edző hölgyeket?! A legtöbb ember időt sem szán pl a fekvőtámaszokra, guggolásokra, felülésekre. Egy súlyzót nem emelnek meg. Nemhogy napi 15 percet rászánnának edzésre. Persze ezek mellett kell más edzés is. Hogy mindent megmozgasson ténylegesen. De ezek sem rosszak szerintem. A lényeg hogy mozogjon az ember.

2023. jún. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó neked meg a kérdezőnek is mondom, hogy térdropogásba vagy bármilyen ízületi problémába főleg fiatalon nem beletörődni kell hanem röntgen, MR, sportorvos, gyógytornász, manuálterapeuta. Költeni kell rá és foglalkozni vele de sokkal jobb, mintha 50 évesen már mozogni alig tudnátok.


A videóban lévő hölgyet én speciel nem szóltam le, arra muttatuam rá, hogy ha kérdező látványos eredményt akar akkor ez nem egy hatásos edzés, tényleg inkább a mozgás kategóriába esik nem az edzésbe. Azt meg nem értem miért kell idehozni hogy más nem mozog, persze, lehet mindenre negatív példát találni de ha már az ember beleöli az idejét, energiáját pl abba hogy sportoljon akkor érdemes hatékonyan csinálni.

2023. jún. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!