Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen hasizomerősítő gyakorla...

Milyen hasizomerősítő gyakorlatokat csinálhatok kezdődő porckorong sérvre?

Figyelt kérdés
Sajnos van egy kezdődő porckorong sérvem de kicsi megereszkedett a hasam és szeretném kicsit erősíteni. Milyen hasizomerősítő gyakorlatokat csinálhatok rá?
2023. jún. 23. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Én azokat a gyakorlatokat ajánlom, amiket a szakorvos/gyógytornász javasol képalkotó vizsgálatok alapján. Persze csinálhatod azokat a gyakorlatokat is, melyeket végzettség nélküli gyúrós névtelen kommentelők ajánlanak, csak akkor nem biztos, hogy a porckorongjaid meghálálják a döntésedet.
2023. jún. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pontosan erről beszélek, hogy abból biztos hogy baj lenne ha ész nélkül nekiesnék...
2023. jún. 23. 22:40
 3/5 anonim ***** válasza:
És itt szerinted kinek van ehhez "esze" és szakértelme, pláne látatlanban kommentben? Amikor nekem problémáim voltak a könyökizületemmel, akkor eszembe nem jutott volna gyógytornász helyett a gyakorikerdesek.hu 8 általánost végzett kommentelőit kérdezni.
2023. jún. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam hogy általános, mindenki által végezhető gyakorlatok esetleg léteznek. De elnézést akkor hogy fel mertem tenni a kérdést.
2023. jún. 23. 22:51
 5/5 anonim ***** válasza:
te porc korong sérvel tényleg végeznél olyan hasgyakorlatokat amiket random anonim kommentelők írnak neked?? 😂
2023. jún. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!