Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha 18 alatti lány vagy és a...

Ha 18 alatti lány vagy és a Flórián téri Gilda max edzőterembe jársz tudsz írni véleményt róla?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból:) Szeretnék elkezdeni konditerembe járni. Esetleg tudtok ott női személyi edzőt ajánlani?

2023. júl. 4. 23:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hat en ugyan fiu vagyok, de ott Gilda nincs. Megvette ezer eve a Life1 az osszes Gildat. A florian teri olyan igazi 3adik keruleti prolis, mint a 19-23 keruletek, tudod. De gondolom a kozelben lakaz, ha oda akarsz menni, szvl biztos vagod. A life1 miatt mehetsz berlettel a florianba, nyugatiba, alleba, etelébe egy berlettel. Sajnos egy nagy lehuzas, mert vmi 25k korul van a berlet es akkor ez a nagy adomany, hogy mehetsz 4 helyre, ahova amugy nem akarsz es messze van, es hogy latogashatod az orajat is, amiket szinten nem fogsz, mert dolgozol vagy edzel vagy nem ersz ra. A felszereltsegek nem rosszak, mind a 4 terembek van elonye es hatranya. Pl nyugatiban fujjfujj padloszonyeg van. Florianban tobb a labato gep, tehat neked lanykent jo. A florian eleg tagas is. Az alle nagyon pici, de fancybb, rendesen ilyen sznobabb. Az etele elmegy, az is fancy fless. A nyugatiban tomeg van melo utan estefele, a gepek esnek szet, a szellozes hulladek, a zene halk, budos van, kb ennyi mondhato el, de mivel jo hekyen van, melo utan legtobbet oda jartam, mashova csak pentekenkent. Van meg egy life 1 a corvinban, regebb ahhoz 2-3 ezerrel dragabb jegy kellett, mert ott volt 1 db uszomedence (wellness xd), de februarban azt mondta 1 pultos a nyugatiban hogy mar az sem mukodik, szoval nem.tudom most oda mi van. A helyek valogatjak a kozonseget is, a sznob 3,14csák a sznob helyekre jarnak meg a nyugatiba, a florianba prolisabb nepseg, de azert nem egy lezullott 19keres fitness5 (pfhujj). Osszessegeben ajanlom, mert elmegy, de nem tudom mik vannak meg arra. Ha az ATEREM kozel van neked, azt is tudom ajanlani, csak ott mindig üvölt az altató, monoton minimal, ugyan ugy mint mashol, viszont rengeteg gép van.
2023. júl. 14. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2023. júl. 23. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!