Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A SARM szerek elterjedtek itthon?

A SARM szerek elterjedtek itthon?

Figyelt kérdés
Pl RAD140. Miben másak ezek, mint a szteroidok? Azt olvastam, hogy kevésbé teszi tönkre a hormonokat.
2023. júl. 15. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerencsére annyira nem. Abban mások, hogy ugyanúgy orvosi szteroidkészítmények, csak semmilyen kutatási és használati tapasztalat nem áll még mögöttük, és még annyira sem lehet normális minőségű anyaghoz jutni, mint a hagyományos koxok esetében.
2023. júl. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ugyanazok a mellékhatások, mint a többi koxnál. Csak ez tablettás és netről rendelhető, mivel tinik a célközönsége
2023. júl. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2 ez érdekes. Hát ismerek olyan oldalt ahonnét lehet de csak Amerikába szállítanak. Na mindegy szóval én azt olvastam meg hallottam állítólagos használóktól hogy nincs mellékhatása nagyon
2023. júl. 16. 08:55
 4/8 anonim ***** válasza:

"azt olvastam meg hallottam állítólagos használóktól hogy nincs mellékhatása nagyon"

Mert még senki nem használja ezeket a szarokat évek, évtizedek óta, mint a hagyományos szteroidokat, és nincs mögötte se tapasztalat, se science. Te mernél használni pár éve létező, instagram oldalakról rendelhető anabolikus gyógyszereket pár komment elolvasása után?

Egyébként annak a cuccnak, aminek nincs mellékhatása, annak hatása sincs.

2023. júl. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4 fair enough. Akkor ne sarmot próbáljak, maradjak hagyományos készítményeknél? Honnan lehet amúgy tudni, hogy amit vásárol az ember, az legit termék?
2023. júl. 16. 09:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Sehonnan, de mivel a legtöbb erősportokban használt anabolikus készítményt már 10-15 éve nem gyártja senki, ezért csak a fekete piacról tudod beszerezni, ahol a svájci patika kifejezés mindig egy cseh zuglabor rozsdás fazekát jelenti valójában. Szóval ha nincsenek versenyambícióid, akkor én a kox minden formáját elfelejteném a helyedben, mert csak rosszul járhatsz. Ráadásul minden mondatodból árad a hozzá nem értés, szóval még néhány évig gondolkodj ezen a témán, mielőtt újra felmerülne benned.
2023. júl. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tesztoszteron pl over the counter kapható Thaiföldön. Kétlem, hogy hamis lenne vagy régi lejárt.
2023. júl. 16. 12:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor hajrá!
2023. júl. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!