Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék a hasamról,...

Fogyni szeretnék a hasamról, combot izmosítani (onnan nem tudok leadni alkatomból kifolyólag), de otthoni tornával! Plusz étkezési szokások megváltoztatásával milyen módszerrel fogytatok sokat?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben felszedtem magamra 15 kg-t. Milyen OTTHON végezhető tornát ajánlotok, amivel ez elérhető? Most káposzta kúrát csinálok. Lement 2 kg, így vagyok 167/78. Körte alkatom van, a hasam lapos volt de nem mozgok, sokat ülök plusz volt némi buli, rövid & söröcske, megtette hatását... Plusz a combokra "sikerült" felszedni zsírt, ami izmos volt nem kövér. Ugrálókötél? Este 6 után nem evés? Mivel fogytatok? 22/L
2010. okt. 14. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem otthoni bohóckodással nem fogsz combból fogyni.Menj futni vagy biciklizni.Nem hiszem el hogy nincs kétnaponta fél órád.
2010. okt. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazad van, ha ez tényleg olyan hatásos fogyasztó mozgás. A futás használ a has- illetve hátizmoknak is?
2010. okt. 14. 12:39
 3/5 anonim ***** válasza:
az első vagyok.Nem akarok okoskodni, mert nem vagyok szakember.De nekem ez vállt be.Mindig is utáltam futni.De mivel katonának készülök és ott ugye az alkalmasságiba van futás is muszáj voltam elkezdeni.Meg ugye mellette a fekvőtámaszok, felülések, súlyzózás.Amúgy mindig is a lábaimmal volt gond.Elég vastagok voltak.Nem mondom hogy most piszkafák, de izmosak, meg még a fenekem is szép kerek kemény lett.
2010. okt. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A felülés is jó! Még a mélyguggolásra gondoltam, de az régen mikor aerobikoztam, a térdízületeimnek nem használt. Amúgy köszönöm hogy válaszoltál, hasznos ám nekem minden segítség, ami másoknak már bevált!
2010. okt. 14. 13:01
 5/5 anonim ***** válasza:
A guggolással én is így voltam.Abba is hagytam.Egy idő után eléggé elkezdtek fájni a térdeim.De ha elkezdenél futni ott se kell megijedni.Nem kell egyszerre teljesen kikészíteni magad.Csak addig fuss amíg bírod és amíg jól esik.
2010. okt. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!